Skocz do zawartości
Belgia.net

Green House

Rekomendowane odpowiedzi

Madziaa123

Witam ;) mam pytanie do dziewczyn pracujacych w green house chcialabym sie dowiedziec troche o tej firmie . Mam niedlugo spotkanie w tym biurze i nie wiem czego moge sie spodziewac (chodzi mi o pytania )bardzo zalezy mi na pracy i chcialabym ja dostac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
wisiorek

 

A ile to jest właściwie najmniejsza stawka?

10,28 jak sie nie myle to najmniejsza jaka moga placic dla zaczynajacych

 

 

Dla zaczynających? A jak ktoś pracuje 2-3 lata, to jest możliwość "podwyżki"? Starał się ktoś już u nich o większą stawkę? Jeżeli tak, to jaka była reakcja i jak to zrobić, napisać jakieś specjalne pismo? Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nero

 

 

A ile to jest właściwie najmniejsza stawka?

10,28 jak sie nie myle to najmniejsza jaka moga placic dla zaczynajacych

 

 

Dla zaczynających? A jak ktoś pracuje 2-3 lata, to jest możliwość "podwyżki"? Starał się ktoś już u nich o większą stawkę? Jeżeli tak, to jaka była reakcja i jak to zrobić, napisać jakieś specjalne pismo? Pozdrawiam

 Jak tam dwa lata pracujesz to chyba masz troche wiecej, do konca tego roku zdaje mi sie, ze jest zamrozona automatyczna podwyzka ta 0,02% firma moze sama dac, ale 99% zakrywa sie wlasnie tym. Sprobuj, ale ja nie sadze, odpisza pewnie, ze my Pani na czas placimy itd. Dziewczyno ucz sie jezyka i szukaj pozniej innej pracy, nawet sprzatanie ale nie na czeki, gdzies w domu "starszych", szpitalu, czy po biurach tam lepiej placa. Wyrob sobie do dopu, to masz jakies zaplecze bezpieczenstwa. A potem moga zwalniac i szukac innej pracy. Takie moje zdanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gabiq

Witam ;) mam pytanie do dziewczyn pracujacych w green house chcialabym sie dowiedziec troche o tej firmie . Mam niedlugo spotkanie w tym biurze i nie wiem czego moge sie spodziewac (chodzi mi o pytania )bardzo zalezy mi na pracy i chcialabym ja dostac.

 

ja pracuje w tej firmie i jestem zadowolona na start dostalam 11 euro ale mialam cos co mi pomoglo w zdobyciu takiej stawki. Madziaa123 w jakim miescie sie starasz o pracę? czy masz doswiadczenie zawodowe? i czy masz dzieci?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna1

Cześć dziewczyny !  :)

 

Czy w GreenHouse można spodziewać się jakiś dodatków na święta jeśli nie pracuje się cały rok?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
wisiorek

Cześć dziewczyny !  :)

 

Czy w GreenHouse można spodziewać się jakiś dodatków na święta jeśli nie pracuje się cały rok?

A jeśli pracuje się cały rok, to dostaje się? Pierwsze słyszę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna1

 

Cześć dziewczyny !  :)

 

Czy w GreenHouse można spodziewać się jakiś dodatków na święta jeśli nie pracuje się cały rok?

A jeśli pracuje się cały rok, to dostaje się? Pierwsze słyszę ;)

 

Nie wiem właśnie dlatego piszę do Was :) Czyli w GH wogóle nie ma jakichkolwiek dodatków/premii na święta??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
wisiorek

 

 

Cześć dziewczyny !  :)

 

Czy w GreenHouse można spodziewać się jakiś dodatków na święta jeśli nie pracuje się cały rok?

A jeśli pracuje się cały rok, to dostaje się? Pierwsze słyszę ;)

 

Nie wiem właśnie dlatego piszę do Was :) Czyli w GH wogóle nie ma jakichkolwiek dodatków/premii na święta??

 

Niestety, żadna z moich znajomych nigdy czegoś takiego nie miała/nie dostała, przynajmniej nie z G.H. 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
wisiorek

pracuje w drugim TS i nie mam zadnych dodatkow od biura , ale jest cos takiego jak premia koncoworoczna , ktora dostaje pod koniec miesiaca grudnia z Fonds Social Titres Services .

I ile tego dostajesz, jeżeli mogę zapytać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna1

 

 

pracuje w drugim TS i nie mam zadnych dodatkow od biura , ale jest cos takiego jak premia koncoworoczna , ktora dostaje pod koniec miesiaca grudnia z Fonds Social Titres Services .

I ile tego dostajesz, jeżeli mogę zapytać?

 

W tamtym roku dostalam 300e plus 85 e premia zwiazkowa .

 

Czyli jednak można na coś liczyć :) a ile masz godzin jeśli można zapytać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
wisiorek

pracuje w drugim TS i nie mam zadnych dodatkow od biura , ale jest cos takiego jak premia koncoworoczna , ktora dostaje pod koniec miesiaca grudnia z Fonds Social Titres Services .

I ile tego dostajesz, jeżeli mogę zapytać?

W tamtym roku dostalam 300e plus 85 e premia zwiazkowa .

Czyli jednak można na coś liczyć :) a ile masz godzin jeśli można zapytać?

Tak tylko, to jest premia z Social Fonds.

Właśnie... I nie rozumiem dlaczego dostajemy zawsze tylko ok.300-400€, a inni mają co roku ponad tysiaka. Czy to zależy od sektoru, a może my mamy tylko taka premie na koniec roku, a inni pracujący np. w fabrykach tzn. 13tkę?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
josiaAsia

Witam ja byłam właśnie na takiej rozmowie i powiem szczerze nie jestem zadowolona. Zaproponowano mi 10.28 za godzine no dobra to jest fajne ze sama sobie wybierasz w jakich godzinach chcesz pracowac np w rannych od 8do 12 lub popoludniowych od 13 do 17. Tak zgodze sie pytan o dzieci jest duzo ;) ale to dzieci nie wiem no choruja czasami tak. Ale skoro szukam pracy normalnie ze jak zachoruja bede im szukac niani tak? No ale takie maja pytanie w systemie wiec nie ma co sie czepiac ile razy do roku Pani choruje ? np na angine rozbawiło mnie to. Bo ja nie choruje wcale szczerze bardzo żadko ale napewnio nie na angine. Tak były pytania o sprzatanie chyba kazda z nas sprzata w domu wiec nie ma co się bać tych pytń :) a Pani dostała 11e na godzine to super myślałąm że stawka jest proponawana od górnie tak mi przynajmiej powiedziano ale widać musze sie udac do innego biura niz tego w moim miescie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Katarina

Witam pracuje ktoś za pośrednictwem  biura Green House Lokeren ? 

Chciałam się trochę dowiedzieć :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×