Skocz do zawartości
Belgia.net

Biura Titres-Services (Wybor Biura/opinie)

Rekomendowane odpowiedzi

aa2103aa

Witam zlozylam wypowiedzenie w swoim biurze i sie zastanawiam gdzie sie zatrudnic, jestem na calym etacie. Jakie biuro polecacie? Teraz mam 11,51 i najlepiej zebym mogla utrzymac ta stawke.... W gazetce oglaszaja sie biura, ktore placa ponad 11 e ale czy wszystko tam jest ok? Czy sa wyplacalne? Moze ktos jest w takim biurze? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

moge polecic tobie biuro ,titre service Celine,zostaniesz przy tej stawce i wszystkich prawach,w biurze dwie b.sumienne panie,chaussee de waterloo 6 saint gilis obk baszty na porte de hale

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola06072

witam. Potrzebuje opinii na temat biur titres services takich jak maxi clean, aaxe, celine i hygienet. (plusy -minusy, wady-zalety)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Anulka1988

Witam.pracuje w tym biurze od grudnia. Wg mnie jest dobrym biurem. Nie miałam jak do tej pory z nimi żadnego problemu. Pracują tam mile Panie które dużo pomagają. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Damian001

Witam , czy ktos moze mi cos powiedziec o tym biurze MLTS? mam 16 godzin na czeki i chcialabym sie tam zglosic poniewaz to jedyne biuro ktore przyjmuje z taka iloscia godzin czy szukaja oni godzin?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alicia

moge polecic tobie biuro ,titre service Celine,zostaniesz przy tej stawce i wszystkich prawach,w biurze dwie b.sumienne panie,chaussee de waterloo 6 saint gilis obk baszty na porte de hale

 

Nie polecam tego biura, jest ono powiazane z Batist  .mam zle doswiadczenia i znam prawdziwych wlascicieli tej firmy od poczatkow ich dzialalnosci w TS czyli od roku 2006.Jezeli chcesz wiecej szczegolow to moge ci podac na prive

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alicia

Witam zlozylam wypowiedzenie w swoim biurze i sie zastanawiam gdzie sie zatrudnic, jestem na calym etacie. Jakie biuro polecacie? Teraz mam 11,51 i najlepiej zebym mogla utrzymac ta stawke.... W gazetce oglaszaja sie biura, ktore placa ponad 11 e ale czy wszystko tam jest ok? Czy sa wyplacalne? Moze ktos jest w takim biurze? 

 

Bardzo zle zrobilas skladajac wypowiedzenie bez zorganizowania sobie nowej pracy.Ciekawe czy firma obecna pozwoli ci zabrac twoich klijentow.Maja oni umowe podpisana z twoim biurem a nie z toba i zadnej wzmianki tam nie ma ze ty musisz u nich pracowac.Teraz musza rozwiazac umowe i przejsc z toba do innego biura.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciociaKlocia

 

moge polecic tobie biuro ,titre service Celine,zostaniesz przy tej stawce i wszystkich prawach,w biurze dwie b.sumienne panie,chaussee de waterloo 6 saint gilis obk baszty na porte de hale

 

Nie polecam tego biura, jest ono powiazane z Batist  .mam zle doswiadczenia i znam prawdziwych wlascicieli tej firmy od poczatkow ich dzialalnosci w TS czyli od roku 2006.Jezeli chcesz wiecej szczegolow to moge ci podac na prive

 

 

Tak się składa,ze tez znam to biuro i mogę o nim powiedziec same najlepsze rzeczy,a co do właścicieli,nic nie mam do zarzucenia :)  biuro jest solidne,wypłacalne i miłe panie w nim pracują ,no i o to chodzi chyba dla kazdej z nas tam zatrudnionej :))  a bawienie się w detektywa i szukanie dziury w całym chyba jest niepowazne :)))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alicia

 

 

 

moge polecic tobie biuro ,titre service Celine,zostaniesz przy tej stawce i wszystkich prawach,w biurze dwie b.sumienne panie,chaussee de waterloo 6 saint gilis obk baszty na porte de hale

 

Nie polecam tego biura, jest ono powiazane z Batist  .mam zle doswiadczenia i znam prawdziwych wlascicieli tej firmy od poczatkow ich dzialalnosci w TS czyli od roku 2006.Jezeli chcesz wiecej szczegolow to moge ci podac na prive

 

 

Tak się składa,ze tez znam to biuro i mogę o nim powiedziec same najlepsze rzeczy,a co do właścicieli,nic nie mam do zarzucenia :)  biuro jest solidne,wypłacalne i miłe panie w nim pracują ,no i o to chodzi chyba dla kazdej z nas tam zatrudnionej :))  a bawienie się w detektywa i szukanie dziury w całym chyba jest niepowazne :)))

 

 

 

Ja osobiscie mam bo bylam ich pracownikiem, moglabym ksiazke napisac o przekretach.Uleglam wypadkowi i dzieki Zwiazkom zawodowym udalo mi sie wyprostowac moja sytuacje prawna.W trakcie chorobowego stracili moja prace a mi wreczyli wymowienie twierdzac ze nie nalezy mi sie zasilek dla bezrobotnych i powinnam isc do CPS.bylo to w roku 2007 .O przekretach przy moim wypadku tez nie wspomne bo glupia dalam papiery do wypelnienia wlasnie im , gdybym zrobila to sama to dostawalabym regularnie ze 200 eur miesiecznie bo pozostala kontuzja czyli staly uszczerbek na zdrowiu

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciociaKlocia

pani alicjo a gdzie jakiś komentarz ? aha dodam jeszcze dla zrozumienia ,ze pracuje tam kilka ładnych lat i z nikim nie jesten na stopie kolezenskiej,wyłącznie słuzbowej,takze moja opinia nie ma innego podtekstu :)))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciociaKlocia

 

 

 

 

moge polecic tobie biuro ,titre service Celine,zostaniesz przy tej stawce i wszystkich prawach,w biurze dwie b.sumienne panie,chaussee de waterloo 6 saint gilis obk baszty na porte de hale

 

Nie polecam tego biura, jest ono powiazane z Batist  .mam zle doswiadczenia i znam prawdziwych wlascicieli tej firmy od poczatkow ich dzialalnosci w TS czyli od roku 2006.Jezeli chcesz wiecej szczegolow to moge ci podac na prive

 

 

Tak się składa,ze tez znam to biuro i mogę o nim powiedziec same najlepsze rzeczy,a co do właścicieli,nic nie mam do zarzucenia :)  biuro jest solidne,wypłacalne i miłe panie w nim pracują ,no i o to chodzi chyba dla kazdej z nas tam zatrudnionej :))  a bawienie się w detektywa i szukanie dziury w całym chyba jest niepowazne :)))

 

 

 

Ja osobiscie mam bo bylam ich pracownikiem, moglabym ksiazke napisac o przekretach.Uleglam wypadkowi i dzieki Zwiazkom zawodowym udalo mi sie wyprostowac moja sytuacje prawna.W trakcie chorobowego stracili moja prace a mi wreczyli wymowienie twierdzac ze nie nalezy mi sie zasilek dla bezrobotnych i powinnam isc do CPS.bylo to w roku 2007 .O przekretach przy moim wypadku tez nie wspomne bo glupia dalam papiery do wypelnienia wlasnie im , gdybym zrobila to sama to dostawalabym regularnie ze 200 eur miesiecznie bo pozostala kontuzja czyli staly uszczerbek na zdrowiu

 

 

trudno mi z panią dyskutowac,ja nie miałam zadnych zatargow ani problemow,wszystkie moje papiery byly zawsze wypełniane,nawet papiery nie związane z pracą w titres services,wiec jestem zaskoczona pani opinią

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alicia

pani alicjo a gdzie jakiś komentarz ? aha dodam jeszcze dla zrozumienia ,ze pracuje tam kilka ładnych lat i z nikim nie jesten na stopie kolezenskiej,wyłącznie słuzbowej,takze moja opinia nie ma innego podtekstu :)))

 

Bardzo sluszna postawa .Z wieloletniego wlasnego doswiadczenia moge powiedziec ze tak naprawde to kazdej firmie chodzi wylacznie o wlasny interes.Wszyscy sa grzeczni bo to dzieki pracownikom  zarabiaja, najlepiej jest jezeli maja pracownikow ze swoimi godzinami i pelnym etatem i wtedy wlasciwie zero problemow tylko dostarcza sie czeki i jest sie dobrze traktowanym w biurze przez panie sekretarki.Dopiero kiedy zdarzy sie jakis powazny problem jak w moim przypadku to wychodzi na jaw jak to jest w rzeczywistosci.Wiele osob kiedys sie niemilo rozczaruje dowiadujac sie ze firmy nie oplacaja za nich skladek emerytalnych tylko wylacznie chorobowe i ubezpieczenie grupowe od wypadku.Od 2010 roku bylam pracownikiem Magabel i chociaz definitywnie sie rozstalam z ta firma ze wzgledu na stan zdrowia ,Lekarz medycyny pracy wykluczyl mnie calkowicie z sektora pracy ciezkiej.O Magabel nie moge powiedziec zlego slowa ,i wszystko do konca przebiegalo poprawnie , grzecznie i zgodnie z prawem.Pozdrawiam wszystkie Magabelki

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciociaKlocia

ale chyba nie odkryła pani Ameryki twierdzeniem,ze kazdemu zależy na swoim interesie :))) a czasem nasze opinie i odczucia są subiektywne,bo inni mają zupełnie inne zdanie :))) uwazam,ze kazda firma która płaci regularnie i co miesiąc daje to na piśmie jest wiarygodna dla potencjalnej pracownicy.A opinie tutaj na temat biur wynikają z indywidualnych doświadczen,bo jeszcze taki się nie urodził,co wszystkim dogodził :))))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciociaKlocia

 

pani alicjo a gdzie jakiś komentarz ? aha dodam jeszcze dla zrozumienia ,ze pracuje tam kilka ładnych lat i z nikim nie jesten na stopie kolezenskiej,wyłącznie słuzbowej,takze moja opinia nie ma innego podtekstu :)))

 

Bardzo sluszna postawa .Z wieloletniego wlasnego doswiadczenia moge powiedziec ze tak naprawde to kazdej firmie chodzi wylacznie o wlasny interes.Wszyscy sa grzeczni bo to dzieki pracownikom  zarabiaja, najlepiej jest jezeli maja pracownikow ze swoimi godzinami i pelnym etatem i wtedy wlasciwie zero problemow tylko dostarcza sie czeki i jest sie dobrze traktowanym w biurze przez panie sekretarki.Dopiero kiedy zdarzy sie jakis powazny problem jak w moim przypadku to wychodzi na jaw jak to jest w rzeczywistosci.Wiele osob kiedys sie niemilo rozczaruje dowiadujac sie ze firmy nie oplacaja za nich skladek emerytalnych tylko wylacznie chorobowe i ubezpieczenie grupowe od wypadku.Od 2010 roku bylam pracownikiem Magabel i chociaz definitywnie sie rozstalam z ta firma ze wzgledu na stan zdrowia ,Lekarz medycyny pracy wykluczyl mnie calkowicie z sektora pracy ciezkiej.O Magabel nie moge powiedziec zlego slowa ,i wszystko do konca przebiegalo poprawnie , grzecznie i zgodnie z prawem.Pozdrawiam wszystkie Magabelki

 

 

no i widzi pani jest zadowolona :) tak jak ja ze swojej :)) a nie tak dawno jeszcze tutaj kobietki wylewały całe wiadro brudów własnie na firmę o której pani pisze w samych superlatywach???no i wez tu dogodz człowieku wszystkim????

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alicia

ale chyba nie odkryła pani Ameryki twierdzeniem,ze kazdemu zależy na swoim interesie :))) a czasem nasze opinie i odczucia są subiektywne,bo inni mają zupełnie inne zdanie :))) uwazam,ze kazda firma która płaci regularnie i co miesiąc daje to na piśmie jest wiarygodna dla potencjalnej pracownicy.A opinie tutaj na temat biur wynikają z indywidualnych doświadczen,bo jeszcze taki się nie urodził,co wszystkim dogodził :))))

 

Calkowicie sie z pania zgadzam.Tylko ze to danie na pismie to obowiazek pracodawcy a podwyzki co roczne w TS to tez zadna dobra wola pracodawcy a odgorny przepis . Jednak takie  opcje jak wielkosc czekow repas czy zwrot za bilety to gestia biura TS .W takim przypadku jak moj kiedy bilet kolejowy kosztowal 120 EUr + 45 STib .Mieszkam 50 km za Bruksela a pracowalam w Brukseli codziennie. Bony zywnosciowe po 7 Euro + 100% zwrotu za bilety nie kazde biuro gwarantuje .Magabel mi to gwarantowalo .a niektore biura maja z tym problem .Pora przekretow wlasciwie juz sie skonczyla od kiedy polacy moga legalnie pracowac  bez pozwolenia na prace.Wtedy to bylo krecenie lodow przez firmy TS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciociaKlocia

rózne opinie słyszy się tu i tam,osobiscie tego nie sprawdziłam,wiec nie wyrazam publicznie zdania jesli nie znam tego z własnego doświadczenia,tak się składa,ze od początku jestem w jednym biurze :) na pewno są biura gorsze pewnie i moze znalazło by sie gdzies lepsze,ale nie kazdy ma czas i ochotę to testować,a wiadomo jedni chwalą ,inni narzekają a prawda gdzieś lezy ,często po środku :))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alicia

Pracowalam od kwietnia 2010 w Magabel i od zawsze mialam 100% zwrotu za bilety a w moim przypadku to bylo 160 EUR , + czeki repas 7 Eur ,  Jedynym problemem byly zle pracujace osoby ,ktore zastepowaly mnie w czasie dluzszego chorobowego zwiazanego z pobytem w szpitalu ale to zadna wina pracodawcy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×