Skocz do zawartości
Belgia.net

Biura Titres-Services (Wybor Biura/opinie)

Rekomendowane odpowiedzi

kristofer1971

witam czy ktos ma namiar na jakies biura ktore zatrudniaja facetow najlepiej w nocy przy sprzataniu marketow itp pozdrawiam 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mmagdamia

Hello!Czy nie ma tu kobitek,które pracuja w tym biurze???chodzi  o SimplyHelping!?A moze jakies inne biuro polecacie???

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miskaa

Hello!Czy nie ma tu kobitek,które pracuja w tym biurze???chodzi  o SimplyHelping!?A moze jakies inne biuro polecacie???

 

Hej, pracuje w Simply Helping od ponad 3 lat i jest ok. Napewno jest restrykcyjne, jezeli chodzi o zasady funkcjonowania biura np. nie przyjma czekow od klienta spoza biura, mowiac prosciej nie mozna kupowac czekow od kolezanek, chyba ze od jednej konkretnej ktora wpiszesz w planing itp, urlop bezplatny nie moze przekroczyc 20 dni w ciagu roku, podanie o urlop musisz zlozyc najpozniej na 2 tygodnie przed planowanym urlopem, nie przyjmuja zwolnien lekarskich od dr Fijalkowskiego, kobiety ktore sa w ciazy po 6 miesiacu sa wysylane do lekarza medycyny pracy i sa automatycznie odsylane na zwolnienie lekarskie, poniewaz wg nich ta praca jest zbyt niebezpieczna dla kobiety w zaawansowanej ciazy, ale jezeli chodzi o urlop na karmienie czy wychowawczy nie robia problemow. Jezeli masz jeszcze jakies pytania napisz na priv. Chetnie pomoge.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alicia

 

Hello!Czy nie ma tu kobitek,które pracuja w tym biurze???chodzi  o SimplyHelping!?A moze jakies inne biuro polecacie???

 

Hej, pracuje w Simply Helping od ponad 3 lat i jest ok. Napewno jest restrykcyjne, jezeli chodzi o zasady funkcjonowania biura np. nie przyjma czekow od klienta spoza biura, mowiac prosciej nie mozna kupowac czekow od kolezanek, chyba ze od jednej konkretnej ktora wpiszesz w planing itp, urlop bezplatny nie moze przekroczyc 20 dni w ciagu roku, podanie o urlop musisz zlozyc najpozniej na 2 tygodnie przed planowanym urlopem, nie przyjmuja zwolnien lekarskich od dr Fijalkowskiego, kobiety ktore sa w ciazy po 6 miesiacu sa wysylane do lekarza medycyny pracy i sa automatycznie odsylane na zwolnienie lekarskie, poniewaz wg nich ta praca jest zbyt niebezpieczna dla kobiety w zaawansowanej ciazy, ale jezeli chodzi o urlop na karmienie czy wychowawczy nie robia problemow. Jezeli masz jeszcze jakies pytania napisz na priv. Chetnie pomoge.

 

Niby dlaczego nie przyjmuja zwolnienia od dr Fijalkowskiego? Trzeba brac pod uwage ze dr fijalkowski jest lekarzem rodzinnym wielu osob  i nie przyjmowanie zwolnienia od niego to jakas wolna amerykanka i widocznie nikt nosa nie utarl szefostwu przy pomocy Zwiazkow Zawodowych.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miskaa

Szczerze mowiac nie wiem dlaczego nie przyjmuja od niego zwolnien, byc moze dlatego, ze dr Fijalkowski mial sprawe w sadzie za wydawanie zbyt duzej ilosci zwolnien, ale z tego co wiem nie zostal ukarany wyrokiem sadu wiec nie mam pojecia dlaczego odrzucaja zwolnienia od niego, ale dr fijalkowski jest bardzo stronniczy. Moja znajoma byla u niego majac stan podgoraczkowy i bol gardla(nie mogla wypowiedziec slowa, a jesli juz to mowia jakby za chwile miala sie udusic) i zwolnienia nie dostala poniewaz dr Fijalkowski stwierdzil, iz gardlo do pracy sprzataczce potrzebne nie jest. Dodam, ze zmienil zdanie po tym jak zapytal w ktorym biurze moja znajoma pracuje(ORCHIDEA), bo przed posiadaniem tej wiedzy mowil ze przez miinimum 3 dni nie powinna wychodzic na zewnatrz. 

 

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kaszpirek

Pracowałam w biurze t-s na całym etacie,poszłam na  dłuższe zwolnienie i teraz lekarz kieruje mnie na 1/2etatu ze wzgledu na stan zdrowia.Codzi mi o to czy podpisuje się nową umowe o pracy,czy ciągle obowiązuje poprzednia.Czy ktoś się z takim czymś spotkał.Dzieki za informację.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miskaa

Pracowałam w biurze t-s na całym etacie,poszłam na  dłuższe zwolnienie i teraz lekarz kieruje mnie na 1/2etatu ze wzgledu na stan zdrowia.Codzi mi o to czy podpisuje się nową umowe o pracy,czy ciągle obowiązuje poprzednia.Czy ktoś się z takim czymś spotkał.Dzieki za informację.

Musisz podpisac nowa umowe o prace

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Syl1981

Witam,

Czy jest jakieś biuro TS w Brukseli, które przyjmuje bez własnych godzin?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
karolakarola

Czy moze mi ktos pomòc i napisac czy przyjmie mnie jakis serwis z 10-12 h z gory dziekuje :)

Tak biuro BM   kolo placu Daily, Ja tam sie przyjęłam z 12 h.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Matush8095

Witam! Chciałabym zmienić biuro, obecne niestety nie zapewnia satysfakcjonujących warunków. Zastanawiałam sie nad MaxiClean i Aaxe, czy któraś z Pań jest w stanie mi powiedzieć co oferują te biura przy pełnym etacie? (Stawka, zwrot kosztów transportu, czeki żywnościowe itp)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×