Skocz do zawartości
Belgia.net

Biura Titres-Services (Wybor Biura/opinie)

Rekomendowane odpowiedzi

elaozkan

to tak zawsze bedzie ,ze kazdy ma swoja racje i swoja opinie,tez nie mam do zarzucenia nic dla pan pracujacych w tym TS,jestem bardzo zadowolona ze na chwile obecna gdzie jest tak ciezko znalezc prace ,mam te prace i powodzenia zycze wszystkim,ktorzy jej poszukuja,

dobrego dnia  :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bracunia

Witam. Poszukuję biur oraz opinii o biurach dienstencheques w Vlaams Brabant. Może ktoś się orientuje czy są jakiej polskojęzyczne biura?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
obiektywna

 

Witam zlozylam wypowiedzenie w swoim biurze i sie zastanawiam gdzie sie zatrudnic, jestem na calym etacie. Jakie biuro polecacie? Teraz mam 11,51 i najlepiej zebym mogla utrzymac ta stawke.... W gazetce oglaszaja sie biura, ktore placa ponad 11 e ale czy wszystko tam jest ok? Czy sa wyplacalne? Moze ktos jest w takim biurze? 

 

Bardzo zle zrobilas skladajac wypowiedzenie bez zorganizowania sobie nowej pracy.Ciekawe czy firma obecna pozwoli ci zabrac twoich klijentow.Maja oni umowe podpisana z twoim biurem a nie z toba i zadnej wzmianki tam nie ma ze ty musisz u nich pracowac.Teraz musza rozwiazac umowe i przejsc z toba do innego biura.

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
obiektywna

Umowa jaka podpisuje klient z biurem jest umowa formalna,a nie prawna,ktora ma jednak za zadanie ochrone pracownika.Jednak zadne biuro nie ma absolutnie prawa narzucic klientowi,kto bedzie przychodzil do niego sprzatac.Bez wzgledu na podpisana umowe,przy spelnieniu warunkow wypowiedzenia,decyzcja klienta jest zawsze priorytetowa.


 

 

Witam zlozylam wypowiedzenie w swoim biurze i sie zastanawiam gdzie sie zatrudnic, jestem na calym etacie. Jakie biuro polecacie? Teraz mam 11,51 i najlepiej zebym mogla utrzymac ta stawke.... W gazetce oglaszaja sie biura, ktore placa ponad 11 e ale czy wszystko tam jest ok? Czy sa wyplacalne? Moze ktos jest w takim biurze? 

 

Bardzo zle zrobilas skladajac wypowiedzenie bez zorganizowania sobie nowej pracy.Ciekawe czy firma obecna pozwoli ci zabrac twoich klijentow.Maja oni umowe podpisana z twoim biurem a nie z toba i zadnej wzmianki tam nie ma ze ty musisz u nich pracowac.Teraz musza rozwiazac umowe i przejsc z toba do innego biura.
 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
obiektywna

 

Witam.pracuje w tym biurze od grudnia. Wg mnie jest dobrym biurem. Nie miałam jak do tej pory z nimi żadnego problemu. Pracują tam mile Panie które dużo pomagają. Pozdrawiam

 a mozesz rozwinac temat w czym pomagaja ? 

 

 

A w czym tak wlasciewie maja pomagac?Maja obowiazek wypelnic dokumenty zwiazane z praca zawodowa.Tyklo tyle.Rozwiazywanie problemow wynikajacych z nieznajomosci jezyka kraju,w ktorym sie mieszka i pracuje,to nie obowiazek,ale dobra wola.Pracuje w biurze,w ktorym osoby mowiace tylko po polsku,nie maja szansy na zatrudnienie.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fenix na Anderlechcie ? - Pracuje u nich ponad 2 lata, nic nie moge im zarzucic. Panie sa bardzo mile, pieniadze wplywaja na czas. Polecam to biuro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
RavB90

Pracują u Was w biurach mężczyźni zajmujący sie sprzątaniem ?
i czy ktoś z Was zna biuro Dienstenthuis / Serwis Domowy ?? czy przyjmują tam mężczyzn i w jakich jeszcze biurach ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciociaKlocia

Miłe panie,czy w waszych biurach czek z czymkolwiek przekreslonym lub poprawionym jest niewazny ?? bo od jakiegoś czasu jedno z biur  wprowadziło,ze czek poprawiony jest niewazny.Tez tak macie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
igusia

co sadzicie o SIMPLY CLEAN. Biuro przy Merode. Maja wysokie stawki, nawet do 11.9, sa dlugo na rynku. Czy warto sie tam przeniesc?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
WARSZAWKA

Niektóre DUŻE biura. titres-services ...naginają przepisy w pewnych kwestiach odnośnie pracownika. Nieznajomość prawa szkodzi ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciociaKlocia

Sugerujesz,,ze wiekszośc z nas nie zna przepisów ,więc  mozna nam wcisnąc wszystko,tylko nie wiem w jakim celu ?bo w koncu jakie to przestepstwo jak ktos przekresli datę?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweet

zdarzyło mi się, że klientka pomyliła się z datą o jeden dzień, nic nie przekreślałam, wypełniłam grafik tak jak mam ustalony i wszystko było ok

 

ps. nieoficjalnie wiem, że data nie ma znaczenia, byle była w tym samym miesiącu, bo jest to dla nich okres rozliczeniowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciociaKlocia

Kazdy mówi co innego ,u jednych jest przestrzegane i tak powinno być z kolei inni pierwszy raz to słyszą,ze mogą być jakieś konsekwencje kreslenia na czeku.A moze ktoś specjalnie to opowiada,zeby nas cięzko pracujące kobiety zwyczajnie zastraszyć,kolezanka mówiła,ze straszyły nawet dyscyplinarką.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×