Skocz do zawartości
Belgia.net

Swobodne Poruszanie Się Po Domu!

Rekomendowane odpowiedzi

edyta18

Czy ktoś Wie,jak zalatwic papier,na którym będzie wyraźnie pisało,że we własnym mieszkaniu można zachowywać się swobodnie,do ciszy nocnej?...Bo słyszałam,że jest coś takiego...

Ponieważ ćwiczyłam sobie,w domu,a Marokanka wezwała policję,że stukam i jeszcze raz to podobno dostanę kolegium.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

:-) :-) nie ma czegos takiego... masz prawo normalnie zyc w swoim domu.... nie ma kolegium jest sad grodzki i skoro uwazasz ze nieprawnie ciebie oskarza to zapros ja tam,albo polubownie przez dzielnicowego albo tzw mediatora socjalnego.We VL juz tacy sa nie wiem czy w Brukseli

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
edyta18

:-) :-) nie ma czegos takiego... masz prawo normalnie zyc w swoim domu.... nie ma kolegium jest sad grodzki i skoro uwazasz ze nieprawnie ciebie oskarza to zapros ja tam,albo polubownie przez dzielnicowego albo tzw mediatora socjalnego.We VL juz tacy sa nie wiem czy w Brukseli

Dziękuję!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
edyta18

I policja przyjela takie zgloszenie?? Kraj nonsensu - wspolczuje Pani debili sasiadow i debilnej policji.

No właśnie przyjela...Tak to

właśnie jest niestety....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Czy ktoś Wie,jak zalatwic papier,na którym będzie wyraźnie pisało,że we własnym mieszkaniu można zachowywać się swobodnie,do ciszy nocnej?...Bo słyszałam,że jest coś takiego...

Ponieważ ćwiczyłam sobie,w domu,a Marokanka wezwała policję,że stukam i jeszcze raz to podobno dostanę kolegium.

Pewnie zalezy jak to cwiczenie wyglada.

Jesli codziennie i wlaczasz muzyke na full i jeszcze jakies lomoty itd to oprocz ciszy nocnej jest jeszcze zaklocanie porzadku i to obowiazuje cala dobe...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

A wystarczy stara zasada - nie czyn drugiemu co Tobie niemile...

Co masz na mysli,walenie czy wzywanie policji?

Sa kary,pani ktora zostawiala psa na cale dnie a on szczekal albo wyl,dostala mandat i ostrzezenie,ze jeszcze raz i proces a wtedy kara nawet 2000 euro. Ktos moze ma jakies hobby i chce np.poczytac a nie caly czas sluchac walenie . Sluchawki? Nie ,kultura.

Oczywiscie, ze walenie...

Ale czasem jest tak, ze na grzecznie czy wrecz zartobliwe zwrocona uwage zostajesz obrzucona stekiem wyzwisk, wiec wtedy nie ma innego wyjscia tylko zadzwonic po policje, ktora tutaj na szczescie reaguje zawsze i zawsze skutecznie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Milenka

Współczuje sąsiadów. Nie mniej jednak dla mnie to jest żałosne ćwiczyć we własnym domu nie wolno :lol: . To jak by ktoś przyszedł do mnie i powiedział że dostanę mandat za to że moje dziecko głośno biega po mieszkaniu. Cisza nocna owszem każdy ma prawo się wyspać w nocy. Ale w dzień jak normalnie funkcjonować. Tylko że nie raz słyszałam już że jakas dzwoni na policje że w dzień głośno a sami tupają całą noc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

 

Sa kary,pani ktora zostawiala psa na cale dnie a on szczekal albo wyl,dostala mandat i ostrzezenie,ze jeszcze raz i proces a wtedy kara nawet 2000 euro. Ktos moze ma jakies hobby i chce np.poczytac a nie caly czas sluchac walenie . Sluchawki? Nie ,kultura.

 

hahaha proces... chyba zyjemy w innej Belgii... panstwo chce zrzucic takie problemy na ludzi organizujac obecnie wiele kursow dla zwyklych ludzi ktorzy beda robic za strozow porzadku tzw posrednicy w konfliktrach...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr

A jak wytlumaczy Szanowna/y  Malosta incydent: naprawiam sobie rower na takim malym placyku kolo wlasnego mieszkania ( centruje kola ) podjezdza Policja i kaze mi przestac. Pytam dlaczego - przeciez to nie pojazd samochodowy gdzie moge rozlac olej, czy inne substancje . Pani Policjantka nie potrafila mi odpowiedziec czy jest to urzedowo zabronione. Chcac wybrnac z sytuacji skwitowala to tym, ze od napraw ROWEROW to sa wyspecjalizowane warsztaty. Dopiero gdy to uslyszalem domyslilem sie, ze prowodyrem calego zajscia jest wlasciciel wlasnie takiego warsztatu , ktory znajduje sie po drugiej stronie ulicy.  Pytam sie wiec jak inacej nazwac takiego czlowieka jak i policjanta, ktory przyjmuje takie zgloszenie?????? Podobnie jest i z tym zaklucaniem ciszy - co niektorym zbyt glosno puszczony bak przeszkadza.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×