Skocz do zawartości
Belgia.net

Syn W Drugiej Klasie - Pierwszy Raz W Belgii

Rekomendowane odpowiedzi

Asienka020

Co powinnam wiedziec o szkole. Jaka jest roznica miedzy materne a prime ( chyba tak sie to pisze) pierwszy dzien w szkole, nie dostalam zadnego planu zajec!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

i nie dostaniesz,bo tu sa stale godziny najczesciej 8.30-15.20h (+-) zalezy od szkoly z przerwa na obiad.Pytanie bardzo ogolne.... poczytaj tu forum i ten dzial i wowczas zadaj konkretne pytania

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
azza

u mnie też dwójka pierwszy raz w belgijskiej szkole,a córka do tego pierwsza klasa podstawówki....my rodziece bardzo przezywaliśmy dzisiejszy dzień,a dzieci lajcik i przez cały czas uśmiech na twarzy:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Asienka020

u mnie też dwójka pierwszy raz w belgijskiej szkole,a córka do tego pierwsza klasa podstawówki....my rodziece bardzo przezywaliśmy dzisiejszy dzień,a dzieci lajcik i przez cały czas uśmiech na twarzy:)

 

przyszedł zadowolony, a bałam sie bardzo... zalazła sie dziewczynka która mu pomogła i prowadziła go dosłaownie ze ręke :) w jego grupie która jest tez nie liczna 16 dzieci... jest kilka które są poraz pierwszy...mam nadzieje i czego wam też zycze zeby nasze dzieciaki szybko sie zaklimatyzowały

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
meryl

dokładnie tak! ja nie mogłam sobie znaleźć zajęcia a chłopaki wrócili z uśmiechem na twarzy!! bedzie dobrze  ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×