Skocz do zawartości
Belgia.net

Jakie Zdjęcia Do Dowodu Belgijskiego?

Rekomendowane odpowiedzi

justynagolota

Witam.Jakie są potrzebne zdjęcia przy wyrabianiu dowodu osobistego w Belgii?bo gdzieś wyczytałam że muszą być widoczne uszy.Nie tylko lewe jak w Polsce...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bracunia

Witam.Jakie są potrzebne zdjęcia przy wyrabianiu dowodu osobistego w Belgii?bo gdzieś wyczytałam że muszą być widoczne uszy.Nie tylko lewe jak w Polsce...

 

W Polsce zdjęcie nie jest robione na wprost jak w Belgii, twarz jest lekko pochylona, żeby odsłonić właśnie to lewe ucho.

Zdjęcie do dowodu zrobisz w każdym automacie/kiosku foto. Jest opcja zdjęć do dokumentu wraz z instrukcją jak się ustawic.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
parmezan

Zmienialam dowod pare dni temu i miałam zdjęcia polskie.Myslalam ze przejdą.Pan w okienku poinformowal mnie ze musze zrobić w automacie a on w tym czasie przygotuje mi dokumenty do podpisania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bognap43

Witam.Jakie są potrzebne zdjęcia przy wyrabianiu dowodu osobistego w Belgii?bo gdzieś wyczytałam że muszą być widoczne uszy.Nie tylko lewe jak w Polsce...

Ja poszłam do sklepu ze sprzetem fotograficznym i tam tez robia zdjecia do dowodu poprosilam o zdjecie i mi zrobili.Fotograf cie ustawia .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
leenka

ja wyrabialam dla corki tutejszy dowod a mialam fotki z polski (tez do dowodu)i nie przeszly bo niebieskie tlo i twarz nie na prosto tylko z boku -musialam na komunie w automacie jej robic

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
loreal

Mam pytanie

Gdzie w Brukselii można zrobić zdjęcia do paszportu?

Najlepiej okolice konsulatu.

Dzięki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×