Skocz do zawartości
Belgia.net

Pożyczenie Papierów

Rekomendowane odpowiedzi

gunia72

Czy jest tu ktoś ko może mi udzielić informacji? Chodzi mi o to że jeśli pożycza się komuś swoje papiery na otwarcie działalności, to po ilu latach osoba,która pożycza papiery może przepisać na siebie działalność?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr

To chyba dzierzawa firmy - jak mozna pozyczac swoje uprawnienia do prowadzenia dzialalnosci ( przeciez one sa imienne ).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gunia72

Jak najbardziej można!!! Interesuje mnie to o co zapytałam a nie mam zamiaru objaśniać wszystkim co po co i dlaczego. Czy ktoś kompetentny udzieli mi informacji? Wiem że księgowa może a ja nie znam żadnej a płacić za wizytę ,nie uśmiecha mi się,dlatego pytam tu na forum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
beara

Po 5 lub 3 latach zalezy jakie uprawnienia I jaka funkcje pelni ta druga osoba . Najlepiej dowiedziec sie w ucm lub innej kasie socjalnej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gunia72

druga osoba nie pełni żadnej funkcji, 3 lata już minęły chodziło mi właśnie czy już można przepisać czy jednak te 5 musi być

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
beara

Zalezy jakie to uprawnienia, jak mowilam najlepiej zadzwonic do kasy socjalnej(np.ucm) opisac konkretna sytuacje I zapytac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Jak najbardziej można!!! Interesuje mnie to o co zapytałam a nie mam zamiaru objaśniać wszystkim co po co i dlaczego. Czy ktoś kompetentny udzieli mi informacji? Wiem że księgowa może a ja nie znam żadnej a płacić za wizytę ,nie uśmiecha mi się,dlatego pytam tu na forum.

Lepiej zapytaj fachowca, a nie tutaj...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×