Skocz do zawartości
Belgia.net

Ekonomiczne Ze Zwiazkow

Rekomendowane odpowiedzi

styczen321

czy ktos sie orientuje jak dlugo czeka sie na ekonomiczne i czy osobiscie trzeba oddawac czy wystarczy wrzucic do skrzynki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bruxelle

czy ktos sie orientuje jak dlugo czeka sie na ekonomiczne i czy osobiscie trzeba oddawac czy wystarczy wrzucic do skrzynki

pierwszy raz musiałam być osobiście,  kolejny wrzuciłam do skrzynki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

to zależy jak jesteś w płatnych związkach to ja miałam do tygodnia czasu pieniądze na koncie od wrzucenia do skrzynki papierów natomiast bezpłatni to może potrwać do 3 miesięcy moja kolezanka miała tak ze dopiero po 3 miesiącach otrzymala

ja natomiast  w Capac ,dostalam zalegle pieniazki za styczen /tydzien temu wrzucilam karte do skrzynki/po 4 dniach :) wiec na to nie ma reguly,mialam wcale nie oddac bo myslalam ze tak jak w zwiazkach bedzie za pozno /dlatego miedzy innymi przenioslam sie do CAPAC/ale pani w okienku powiedziala ze wszystko bede miala zaplacone i tak sie stalo :) podoba mi sie to ;bez problemow 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bruxelle

 

to zależy jak jesteś w płatnych związkach to ja miałam do tygodnia czasu pieniądze na koncie od wrzucenia do skrzynki papierów natomiast bezpłatni to może potrwać do 3 miesięcy moja kolezanka miała tak ze dopiero po 3 miesiącach otrzymala

ja natomiast  w Capac ,dostalam zalegle pieniazki za styczen /tydzien temu wrzucilam karte do skrzynki/po 4 dniach :) wiec na to nie ma reguly,mialam wcale nie oddac bo myslalam ze tak jak w zwiazkach bedzie za pozno /dlatego miedzy innymi przenioslam sie do CAPAC/ale pani w okienku powiedziala ze wszystko bede miala zaplacone i tak sie stalo :) podoba mi sie to ;bez problemow 

 

chyba masz rację.mi związki nie zapłaciły premii za rok 2012. Dokumenty w porządku a pieniędzy nie mam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
aja766

zeby dostac premie trzeba isc osobiscie do okienka i dostaje sie bez problemu albo trzeba sie po prostu upomniec jezeli pieniadze niewplyna po kilku dniach. Przynajmniej u mnie  zwiazkach tak jest. Trzeba zaniesc taki papier ktory wszesniej dostaje sie poczta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
moniamonda

Mam taki problem . nie oddalam papierow od stycznia do czerwca czy jest mozliwosc ze gdzie mi to jeszcze wyplacamoje zwiazki aclvb powiedzialy ze sie nie da . mial ktos podobna sytuacje ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×