Skocz do zawartości
Belgia.net

Sklep Primark

Rekomendowane odpowiedzi

nadii

Witam mieszkam w Brukseli i chciala bym wybrac sie na zakupy do Primarka w Liège w zwiazku z tym mam pytanie czy oplaca sie tam jechac bo jednak 100 km w jedna strone to sporo czy ktos byl w tym sklepie? Jakie sa ceny ? Jaki jest asortyment ubrania buty itp czy mozna tam kupic tez cos do domu typu posciel,reczniki i jak to wyglada jakosciowo?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

bof, moja corka tak chciala jechac na& zakupy do Primark i udalo sie dotrzec w Barcelonie, dla mnie to taki New look,nic specjalnego... ubrania... BOF....ale to pewnie zalezy od gustu....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kika

Witam mieszkam w Brukseli i chciala bym wybrac sie na zakupy do Primarka w Liège w zwiazku z tym mam pytanie czy oplaca sie tam jechac bo jednak 100 km w jedna strone to sporo czy ktos byl w tym sklepie? Jakie sa ceny ? Jaki jest asortyment ubrania buty itp czy mozna tam kupic tez cos do domu typu posciel,reczniki i jak to wyglada jakosciowo?

 

 

Jesli chodzi o ciuchy dla kobiet to generalnie nie ma nic specjalnego poza bielizna i rajstopami.

Ja jezdze do Primarka w Liege trzy- cztery razy w roku i kupuje ciuszki dla dzieci i jestem zadowolona. Jak dla mnie ceny sa bardzo korzystane (np. sukienki na lato po 4 euro, 5 par skarpetek po 2,30 euro), ciuszki sa (jak dla mnie) ladne i bawelniane (jakosc jest przyzwoita).

 

Moim zdaniem najkorzystniej jest jechac i wydac wieksza sume pieniedzy, bo po dwie koszulki nie ma sensu jechac ;)

Edytowane przez kika

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bianca2

 

Witam mieszkam w Brukseli i chciala bym wybrac sie na zakupy do Primarka w Liège w zwiazku z tym mam pytanie czy oplaca sie tam jechac bo jednak 100 km w jedna strone to sporo czy ktos byl w tym sklepie? Jakie sa ceny ? Jaki jest asortyment ubrania buty itp czy mozna tam kupic tez cos do domu typu posciel,reczniki i jak to wyglada jakosciowo?

 

 

Jesli chodzi o ciuchy dla kobiet to generalnie nie ma nic specjalnego poza bielizna i rajstopami.

Ja jezdze do Primarka w Liege trzy- cztery razy w roku i kupuje ciuszki dla dzieci i jestem zadowolona. Jak dla mnie ceny sa bardzo korzystane (np. sukienki na lato po 4 euro, 5 par skarpetek po 2,30 euro), ciuszki sa (jak dla mnie) ladne i bawelniane (jakosc jest przyzwoita).

 

Moim zdaniem najkorzystniej jest jechac i wydac wieksza sume pieniedzy, bo po dwie koszulki nie ma sensu jechac ;)

 

witam mieszkam w liege i czesto chodze do primarka i sa naprawde ubrania dobrzj jakosci sa takze posciele reczniki i wiele innych dobrych rzeczy 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mags1974

Witam,

ja tez mieszkam w Liege I znam Primark jeszcze z czasow mojego pobytu w Irlandii. Musze powiedziec, ze czesto tam bywam. Przewaznie kupuje koszulki, bielizne, posciel itd, rzeczy takie podstawowe. Bo stylowo, w skali 1-10 daje im 3

Mam tez duzo znajomych co kupuja tam czesto ubrania dla dzieci I nastolatkow.

Wiec w sumie Ci polecam,  jesli chcesz zrobic wieksze zakupy (basic oczywiscie).

;)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
arletka1403

Nie mieszkam w Brukseli , a chce się wybrać tam do primark a. Powiedzcie mi jaki tam jest dojazd , jest mijeść na zostawienie auta ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweet

Primark w Gent miał być otwarty pod koniec kwietnia i nic... wg najnowszych informacji sklep szuka pracowników, CV można składać do 4 czerwca, więc otwarcie będzie czerwiec/lipiec.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×