Skocz do zawartości
Belgia.net

Lycamobile Plus

Rekomendowane odpowiedzi

ola77

???? bof, wczesniej bylo lyca-lyca gratis, teraz mozna zaplacic 1.95h i miec 25 minut gratis lub do lyca niskie oplaty,ale juz od lipca nie ma gratis

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Milenka

Ja kiedyś kupiłam dwa zwykłe startery na początku z tymi promocjami to słabo było ale od jakiegoś czasu za każdym doładowaniem dostaje darmowe minuty do Lyca. Do PL na Lyca tez były ostatnio darmowe i odwrotnie PL-BE.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

ale juz chyba darmowych minut do PL nie ma,tylko jest 1 cent/minut, no i oni przechodza na abonamenty tzw pakiety z internetem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Sebastian

Witajcie. Mam 2 pytania dotyczące tego operatora. Kupilem Lycamobile żeby mieć internet w tablecie. Wszystko ok tylko nie wiem jak sprawdzić stan środków na koncie i drugie, jak doładowac konto kodem bez potrzeby dzwonienia.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Milenka

a jak spr stan pakietów? np ile darmowych minut mi zostało

 

Do lyca jest nielimitowana ilość minut a jak masz jakiś pakiet do innych sieci to po każdym połączeniu samoistnie przychodzi sms z informacją ile minut zostało.

 

Tak poza tym jak by ktoś chciał 660 minut do wszystkich sieci sms o tresci 1001 na numer 3535 koszt 10 e

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nilooc

odswierze troche -------------- jak to jest na teraz z ta Lyca ??

i jeszcze jedno jak zmiennic jezyk obslugi w menu na angielski ktos moze zna kod ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mike25

TO zależy co chcesz wiedzieć.. Ja niedawno przeszedłem z Ortela do Lyca Mobile zabierając swój numer. Masz pakiety do wykupienia które znajdziesz na stronie lub na blankiecie informacyjnym. Wybierasz taki który Cie interesuje, albo same minuty i sms albo minuty z internetem, wykupujesz i już.. Ja zazwyczaj wybieram pakiet za 20e w którym to jest 1000 minut do wszytkich sieci w be/do pl na kom i stacjonarne i 5 Gb neta.. ale mozesz wybrac same minuty za chyba 10 czy 15e..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lysyandrzej
Dnia 23.08.2016 o 06:33, Mike25 napisał:

TO zależy co chcesz wiedzieć.. Ja niedawno przeszedłem z Ortela do Lyca Mobile zabierając swój numer. Masz pakiety do wykupienia które znajdziesz na stronie lub na blankiecie informacyjnym. Wybierasz taki który Cie interesuje, albo same minuty i sms albo minuty z internetem, wykupujesz i już.. Ja zazwyczaj wybieram pakiet za 20e w którym to jest 1000 minut do wszytkich sieci w be/do pl na kom i stacjonarne i 5 Gb neta.. ale mozesz wybrac same minuty za chyba 10 czy 15e..

I tersz masz zwykły nr na kartę? Żaden abonament? Wykupujesz pakiet za 20 e i po sprawie? Są jakieś deko mniejsze pakiety?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Agness

A może ktoś pomoże w innym aspekcie tej sieci mianowicie dlaczego nie mogę wysłać smsa z Lycamobile majac środki na koncie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×