Skocz do zawartości
Belgia.net

Plukkart

Rekomendowane odpowiedzi

czaskomety

Witam wszystkich forumowiczów:)

Mam pytanie odnośnie plukkarty. 1,5 miesiąca temu pracowałam 1 dzień w szklarni - praca z dnia na dzień kontrakt z interimu, podpisywany na miejscu, generalnie był to mój pierwszy dzień pracy w Belgii, byłam tutaj wtedy od 2 tygodni. Dzień przepracowałam. Dwa dni później znalazłam nową pracę, wtedy w innym  interimie powiedziano mi że to jest praca sezonowa i że dostaję kartę. Pytali mnie czy wtedy jak byłam na tym jednym dniu w szklarni czy dostałam kartę, ja że nie dostałam bo nikt mi nie dał. Powiedziałam tylko że ja dostałam kontrakt a jakąś kartę dostał tylko pracodawca, mnie nic więcej nie dali. Do nowej pracy dostałam kontrakt i karte sezonową z miejscem na 30 dni pracy. Pominę dalszy rozwój wydarzeń - finalnie teraz wychodzi na to że musze odebrac kartę od Pana ze szklarni i będę mieć dwie- jak można tą sytuację wyjaśnić? Naprawić?Bo kartę można mieć tylko jedną,,,,, Bardzo prosze o pomoc....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poczes26

idz do agencji gdzie bylas zatrudniona i powiedz ze chcesz odrzyskac karte bo potrzebujesz do innej pracy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
czaskomety

Dzięki za odp.

Kartę z szklarni już odzyskałam, teraz pytanie: co dalej? mam dwie - na jednej mam opis Tuinbouw Horticulture secteur, a na drugiej Landbouw Agriculture secteur - czy można mieć dwie takie karty czy wszystko powinno znajdować się na jednej? Ewentualnie gdzie mogę sie dowiedzieć co robić w tej sytuacji???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
aja766

niewiem gdzie mozesz uzyskac wiecej info na ten temat ale z tego co wiem to mozesz miec 2 karty. Kolzanka miala 2 karty i niebylo problemu bo wazne sa tylko przepracowane dni i na obu kartach mozesz przerobicc chyba max 65 dni w roku. Ale po zakonczeniu pracy na karte nie mozesz w danym roku podjac pracy na staly kontakt. Musisz czekac do nowego roku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
paulina1606

zakonczylam prace na pluukarcie gdzie trzeba ją zanieść!słyszałam ze jakieś euro mają zwrócić???dziekuje za odpowiedz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mikael

Witam, jak niektórzy to omijają, że pracują w szklarni 12 miesięcy w roku?

Znam kilka takich przypadków, ale szczegółów nie chciały mi te osoby zdradzić.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×