Skocz do zawartości
Belgia.net

List Z Belgii A Jestem W Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Lukman

Witam dostałem ostatnio list z Belgii lecz aktualnie zamieszkuje w Polsce, byłem w Belgii na koniec roku 2012 początek 2013 pracowałem itp.

Dostałem ostatnio takie pismo chyba zwrot podatku, tylko nie wiem jak go uzyskać, po przetłumaczeniu translatorem, wychodzi że niby ma przyjść pocztą, lecz pewny tego tłumaczenia nie jestem i prosiłbym aby ktoś rozjaśnił mi sytuacje.

 

Dziękuje z góry o pomoc.

 

a98304a9ebf3.jpg

Edytowane przez Lukman

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

Witam dostałem ostatnio list z Belgii lecz aktualnie zamieszkuje w Polsce, byłem w Belgii na koniec roku 2012 początek 2013 pracowałem itp.

Dostałem ostatnio takie pismo chyba zwrot podatku, tylko nie wiem jak go uzyskać, po przetłumaczeniu translatorem, wychodzi że niby ma przyjść pocztą, lecz pewny tego tłumaczenia nie jestem i prosiłbym aby ktoś rozjaśnił mi sytuacje.

 

Dziękuje z góry o pomoc.

 

a98304a9ebf3.jpg

jesli nadal posiadasz konto na ktore wczesniej wplywalay twoje zwroty z rozliczen podatku w belgi to tam moga wyslac ale podam tobie namiary na firme ktora rozlicza z podatku zagranica w polsce:poltax.pl i oni tobie pomoga w tym wszystkim

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lukman

Dzięki za odpowiedź, właśnie o to chodzi że wczesniej żandego konta nie podawałem, moja luba podawała i napisali to samo pismo z zaznaczeniem że przelew zostanie wyłany na moje konto walutowe. Ja wcześniej nigdzie nie podawałem konta dla tego w piśmie nic nie ma mowy o koncie a o poczcie. W takim razie dostanę zwrot przekazem pocztowym ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ancyk

musisz podac konto chocby polskie, przelewem nie przyjdzie i nie wyplaca az nie dostana numeru. Napisz krotka notke za pomaca translatora ze chcesz by ci wyslali zwrot podatku na dany numer konta, przed numerem wpisz PL i dodlacz kod swift banku. dodatkowo dolacz ksero tej strony co tu wstawiles i swojego dowodu i wyslij na adres krory masz na odwrocie tej kartki, a jak sie wyrobisz przed sierpniem to na koniec sierpnia ewentualnie pierwszy tydzien wrzesnia pienazki beda na twoim kacie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×