Skocz do zawartości
Belgia.net

Gastroenterolog

Rekomendowane odpowiedzi

asiolek

j.w.

Czy lekarz ogolny moze dac skierowanie na zabieg gastroskopi czy musi dac skierowanie do gastroenterologa?Czy do niego(gastroenterologa) nie trzeba miec skierowania?

Z gory dziekuje za odpowiedzi:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Tutaj do zadnego specjalisty nie trzeba skierowania.

Jesli myslisz, ze potrzebujesz takiej wizyty to lepiej od razu idz do specjalisty zamiast do ogolnego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
asiolek

Tutaj do zadnego specjalisty nie trzeba skierowania.

Jesli myslisz, ze potrzebujesz takiej wizyty to lepiej od razu idz do specjalisty zamiast do ogolnego.

DZieki za odowiedz.Mam jeszcze jedno pytanie,jak mozna znalezc namiary na takiego specjaliste?W szpitalach terminy wizyt sa bardzo olegle-dzwonilam,

.Wiem,ze mozna dostac sie prywatnie,w sensie w domu lekarza ale jak mam go wyszukac?A moze ktos zna takiego specjaliste i moze polecic albo widzial tabliczke z namiarami na gastrenterologa?Sprawa jest pilna dosyc i nie moge czekc 2 miesiecy na wizyte.Z gory serdecznie dziekuje za wszelka pomoc:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Tutaj do zadnego specjalisty nie trzeba skierowania.

Jesli myslisz, ze potrzebujesz takiej wizyty to lepiej od razu idz do specjalisty zamiast do ogolnego.

DZieki za odowiedz.Mam jeszcze jedno pytanie,jak mozna znalezc namiary na takiego specjaliste?W szpitalach terminy wizyt sa bardzo olegle-dzwonilam,

.Wiem,ze mozna dostac sie prywatnie,w sensie w domu lekarza ale jak mam go wyszukac?A moze ktos zna takiego specjaliste i moze polecic albo widzial tabliczke z namiarami na gastrenterologa?Sprawa jest pilna dosyc i nie moge czekc 2 miesiecy na wizyte.Z gory serdecznie dziekuje za wszelka pomoc:)

Tutaj masz spis wszystkich w szpitalach Chirec, jestem pewna, ze w ktorejs klinice mozna sie dostac niemal od reki do kogos.

http://www.chirec.be/en/nos-services/800346-general-gastroenterology/

Ja potrzebowalam kiedys ortopedy, zadzwonilam i okazalo sie, ze jest zawsze lekarz, ktory przyjmuje caly dzien i bez wczesniejszych zapisow.

Powodzenia.

Edytowane przez 123456

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
amelka

szukam gastrologa z konkretnym podejsciem do pacjenta    bylam u dwoch  ale jestem strasznie rozczarowana  samym podejsciem do pacjenta i   arogancja   nie wiem moze tu pochodzenie ma jakies znaczenie  

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×