Skocz do zawartości
Belgia.net

Joging

Rekomendowane odpowiedzi

gosiunciuncia

Witam

Szukam chetnych Pan na poranny jogging ( ok 6h00) w parku Josephat

Jesli mieszkasz w okolicy - brak ci samozaparcia i szukasz motywacji- odezwij sie - w grupie razniej!!!

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gosiunciuncia

Wiesz co, chetnie, ale litosci, nie o 6 rano :)

dlatego tyle czasu  szukam .... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kajek

Ja proponuję zainstalować sobie fajną aplikację  - Run Keeper ;) Sama w ostatnim czasie biegam tylko z nią. Tutaj możecie sobie o nieij poczytać: http://yourapps.info/aplikacje-free-na-androida jak zresztą o wielu innych aplikacjach za free na androida. Bardzo fajny trener, dzieki któremu biega się przyjemniej. Pokazuje jaką trasę się zrobiło, ile kalorii spaliło. No i można jeszcze podzielić się mapką z dystansem wśród znajomych.

Jest jednocześnie bardzo prosty w obsłudze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mariobelgia

No to kiedy biegamy napiszcie na priv kto naprawde chetny :-)

 

Witam , to bieganie to jeszcze aktualne? Mamy już październik jeśli jest jakaś grupka chętnie dołączę . Mieszkam w Brukseli.  05.10 ,zaliczyłem półmaraton w Brukseli , troszkę rodaków było, może ktoś się odezwie?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
AndrzejKmicic

Zapraszam na wspólne bieganie w okolicach Hasselt. Zarówno rekreacyjnie jak i przygotowanie do półmaratonu. Do zobaczenia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Matush8095

witam! Szukam osób lub osoby do wspólnego biegania na tervuren w parku lub na merode. Jeżeli sie ktos chętny znajdzie to proszę informacje na priv ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mike25

Postanowiłem na Nowy rok zacząć biegać, nie jakoś wyczynowo, moja teraźniejsza kondycja jest raczej mizerna.. właśnie chodzi o to by to poprawić bo kiedyś biegałem ale było to tak dawno że z tamtej kondycji już nic nie zostało. Jest ktoś w Gencie kto też by chciał zacząć ale nie może się sam zmobilizować? Dajcie znać . Ja myślę żeby zaczać na Watersportbaan wokół toru , nie zakładam żeby od razu przebiec całe koło, jako że obiegniecie całego toru to jakieś 5 km więc kwestię tego na ile starczy sił rozwiąże sie już na miejscu..:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
domipys

Witam

Szukam chetnych Pan na poranny jogging ( ok 6h00) w parku Josephat

Jesli mieszkasz w okolicy - brak ci samozaparcia i szukasz motywacji- odezwij sie - w grupie razniej!!!

Ja chętnie pobiegam z kimś w Brukseli, kupiłam nowe buciki i cały sprzęt na fozier.com i trzeba teraz biegać jak przyszło :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Matush8095

Odświeżam temat! ;)

Szukam osób lub osoby do wspólnego biegania a konkretnie na merod w parku! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
tomo

Witam,

 

Z chęcią się dołączę się do biegania w Brukseli w parku "prac du Cinquantenaire" koło Merod.

 

pozdrawiam

T.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×