Skocz do zawartości
Belgia.net

Bank Belfius

Rekomendowane odpowiedzi

Morena

Czy ktoś się orentuje czy Bank Belfius wysyła karty do Polski ? Zjechałam do Polski kilka lat temu i chciałabym zatrzymać konto.Konto mi już zablokowali na którym mam pieniądze. Dodzwonić się nie mogę na Belgica nikt nie odbiorą telefonu.Czy trzeba się umówić na wizytę żeby móc porozmawiać przez telefon.Z góry dziękuję za odpowiedzi 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
agniecha33

Niewiem  czy wysyła kartę  na polski adres , ale spróbuj napisać  do nich wiadomość  na czacie , na ich stronie  i najlepiej w dniu i godzinie  kiedy  pracują.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KamilR86
Dnia 16.10.2022 o 14:24, Morena napisał:

Czy ktoś się orentuje czy Bank Belfius wysyła karty do Polski ? Zjechałam do Polski kilka lat temu i chciałabym zatrzymać konto.Konto mi już zablokowali na którym mam pieniądze. Dodzwonić się nie mogę na Belgica nikt nie odbiorą telefonu.Czy trzeba się umówić na wizytę żeby móc porozmawiać przez telefon.Z góry dziękuję za odpowiedzi 

Myśle ze wyślą kartę na adres korespondencji podany wcześniej, nie spodziewaj się cudów ze nagle wyślą kartę do polski , jeśli nie zostawiłaś adresu polskiego wcześniej . Po za tym myśle ze sama sobie odpowiedziała na pytanie. Zablokowali Ci konto. Nie dzwon do banku bezpośrednio tylko do obsługi klienta. Myśle ze przydadzą się tu jakieś hasła, ustalone przez Ciebie wcześniej, na wypadek oblugi telefonicznej. Na prośbę nikt nie wyśle ,bank musi Cię zweryfikować Chociaż nie jestem w tym banku to myśle ze tak się rzeczy maja. Z drugiej strony jest kwestia braku karty pobytu , jak wspomniałaś ze zjechałas do polski. Myśle ze tu może być problem, 

Edytowane przez KamilR86

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×