Skocz do zawartości
Belgia.net

Obliczenia wynagrodzenia interim

Rekomendowane odpowiedzi

Solek

Witam jeśli w kontrakcie tygodniowym mam 38,60h do przepracowania a zrobię np z 50 to czy agencja nie powinna policzyć 38.60 po zwykłej stawce a nadgodziny tj te 11,40 plus 50% więcej ? Proszę o informację pewną bo muszę wiedzieć to pewnie a nie z domysłów

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Solek

Vpr tak jak agencja kantuje to na pewno osoba prowadząca mi prawdę powie że jest wszystko ok itp, 

Mam liczone za dnia 9h pracy po zwykłej stawce a powyżej 9h dopiero liczą nadgodziny mimo że w kontrakcie jest normą 7,60 za dnia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Solek

Nie jest to tajemnica ale żeby coś pisać najpierw muszę wiedzieć czy kantuja faktycznie czy nie 

Jeśli tak wtedy mogę powiedzieć co to za agencja tylko potrzebuje pewnych informacji 

Edytowane przez Solek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KamilR86
13 godzin temu, Solek napisał:

Nie jest to tajemnica ale żeby coś pisać najpierw muszę wiedzieć czy kantuja faktycznie czy nie 

Jeśli tak wtedy mogę powiedzieć co to za agencja tylko potrzebuje pewnych informacji 

Dobrze jest zapoznać  się z regulaminem pracy którego pewnie nie masz a powinieneś mieć . 
polecam stronę : https://www.lacsc.be/vos-droits/travailler-dans-le-secteur-prive/interim-united 

Jest to strona internetowa  związków zawodowych zajmujących się sprawami pracowników zatrudnionych tymczasowo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dawid92
11 godzin temu, KamilR86 napisał:

Dobrze jest zapoznać  się z regulaminem pracy którego pewnie nie masz a powinieneś mieć . 
polecam stronę : https://www.lacsc.be/vos-droits/travailler-dans-le-secteur-prive/interim-united 

Jest to strona internetowa  związków zawodowych zajmujących się sprawami pracowników zatrudnionych tymczasowo

Kazdego dnia 2 pierwsze nadgodziny to 50% dodatku nastepne oraz weekendowe wszystkie to 100% dodatkowe odpowiednie do stawki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Solek
Dnia 16.07.2022 o 06:40, Dawid92 napisał:

Kazdego dnia 2 pierwsze nadgodziny to 50% dodatku nastepne oraz weekendowe wszystkie to 100% dodatkowe odpowiednie do stawki.

W firmie który pracuje jest jakaś niby zasada że 9h to dzienna norma dopiero wszystko co ponad 9h to liczone jako nadgodziny +50% 

Czy takie coś jest dozwolone? 

Ludzie na normalnych kontraktach mają tak samo godziny liczone

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dawid92
Dnia 19.07.2022 o 11:27, v135pr napisał:

Dziwny ten kontrakt 38.60h - czyżby według nich godzina miała 100minut, czy Pan cos pokręcił???

 

Belgia zezwala na wiele nieścisłości ponieważ sami gubią sie w swoich papierach. Nastepnie gdy masz problem odsyłają cie do ACV, lub innych związków które także nie wiedzą o co chodzi ponieważ brak jakiegokolwiek profesjonalizmu w belgijskiej biurokracji. Papierek poparty jest papierkiem ktory byl dostarczony ponieważ wydano papierek. Poprostu trzeba sie spytac o co chodzi osob ktore cie zatrudniaja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×