Skocz do zawartości
Belgia.net

Konkubinat

Rekomendowane odpowiedzi

Joanna1980

Dzień dobry.Ja mieszkam od niedawna w Belgii że swoim partnerem i córka jesteśmy tutaj zameldowane mam stała pracę w grudniu 2021 załatwiałam dowód osobisty czyli karta ID potrzebowałam akt urodzenia i zdjęcie dostałam dowód teraz w marcu .l moje pytanie teraz ... Czy muszę z partnerem legalizować związek partnerski??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Monic371

Nie,nie musisz ją żyję 15 lat już z partnerem (Belgiem) bez ślubu, konkubinatu itp....

Ale jeśli chcesz to już inna sprawa,wtedy możesz: ślub,konkubinat itp....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Joanna1980
2 godziny temu, Monic371 napisał:

Nie,nie musisz ją żyję 15 lat już z partnerem (Belgiem) bez ślubu, konkubinatu itp....

Ale jeśli chcesz to już inna sprawa,wtedy możesz: ślub,konkubinat itp....

Dziękuję bardzo za odpowiedź.Milego dnia życzę 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Joanna1980
Dnia 25.05.2022 o 12:54, Monic371 napisał:

Nie,nie musisz ją żyję 15 lat już z partnerem (Belgiem) bez ślubu, konkubinatu itp....

Ale jeśli chcesz to już inna sprawa,wtedy możesz: ślub,konkubinat itp....

A mam jeszcze jedno pytanko bo to nie jego córka ale mieszkamy razem .staram się o zasiłek rodzinny dla niej.czy opieka powinna wymagać jego dochody ? Czy muszą być bo inaczej nie dostanę czy jak to wygląda tutaj e Belgii.

Ps.oni chcą dochody od niego jak jeszcze nie mieszkaliśmy razem z 2 lat przed czyli z 2019

Edytowane przez Joanna1980

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Monic371
Dnia 28.05.2022 o 18:50, Joanna1980 napisał:

A mam jeszcze jedno pytanko bo to nie jego córka ale mieszkamy razem .staram się o zasiłek rodzinny dla niej.czy opieka powinna wymagać jego dochody ? Czy muszą być bo inaczej nie dostanę czy jak to wygląda tutaj e Belgii.

Ps.oni chcą dochody od niego jak jeszcze nie mieszkaliśmy razem z 2 lat przed czyli z 2019

Joanno  tym razem ci nie odpowiem bo nie wiem,ja nie mam dzieci więc nie wiem jak tu co liczą

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×