Skocz do zawartości
Belgia.net

Brak meldunku a praca

Rekomendowane odpowiedzi

marzena467

Czy jeśli znajdę pokój lub mieszkanie to będę miałą możliwość zapisania się do interim bez meldunku?. Z tego co czytałam to nie mogę się zameldować bez pracy. Chcę najpierw wynająć a potem zacząć szukać pracy, bo jeśli są oferty pracy to bez zakwaterowania. Czyli najpierw mieszkanie z możliwością meldunku, znalezienie pracy a na koniec meldunek-czy jest to wykonalne? Chciałabym się przeprowadzić na dłużej do Belgii, ale nie wiem jak ugryźć temat. Może są jakieś biura sprzątające oferujące zakwaterowanie na jakiś czas? Nie mam tu rodziny ani znajomych co jest dodatkowym utrudnieniem. Czy lepiej najpierw znaleźć coś w Holandii przez agencję a w międzyczasie szukać czegoś w Belgii?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr

Interimy oferują również prace z zakwaterowaniem. Pokoj mozna wynajac i odpowiadac na oferty Interimow do prac bez zakwaterowania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marzena467
4 godziny temu, v135pr napisał:

Interimy oferują również prace z zakwaterowaniem. Pokoj mozna wynajac i odpowiadac na oferty Interimow do prac bez zakwaterowania.

To znaczy widziałam oferty z zakwaterowaniem, ale dla osób zajmujących się budowlanką. Czyli jeśli nke będę miała na razie meldunku to mogę ogarnąć jakąś pracę? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×