Skocz do zawartości
Belgia.net

Niezapłacone faktury 2020r.

Rekomendowane odpowiedzi

Tomeq

Witam wszystkich, chciałbym się doradzić czy ktoś miał taką sytuację jak ja. Faktury wystawione w pażdzierniku i listopadzie2020r do tej pory nie zapłacone, z faktury za wrzesień urwane 1000 euro ( ukradzione). Do tej pory nie mam kontaktu z kontrahentem. Firma belgijska, właściciel turek. Pracowałem wcześniej u niego 4 lata na A1 i nigdy nie było problemu, czasami sie spóźniał z wypłatą ale płacił. Miałem pewnego rodzaju zaufanie do niego, że zapłaci gdyż też może mieć opóźnienia w płatnościach, normalna sprawa. Teraz zero odzewu z jego strony. Zaznaczą jeszcze, że tak oszukał 3 firmy w tym samym czasie, też nie mają zapłacone , kwota jest niemała bo chodzi o prace elektryczne na budowie.

Dokładniej chodzi mi o to: w tej chwili jestem w Polsce, może ktoś polecić albo jakąś firmę inkaso lub jakiegoś adwokata który zajmuje się takimi sprawami w Belgii? Zaznaczę jeszcze, że praca była całkowicie legalna na A1 , jest kontrakt, wszystkie nasze obecności są odnotowane na budowie. Sprawa jest oczywista.

Wszystkim którzy mi coś doradzą z góry dziękuję.

Jeśli bedzie taka możliwość to mogę skontaktować się telefonicznie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jarek64

Witam. Miałem podobną sytuację, ja skorzystałem z strony internetowej oddcoll.com. Ta strona przydzieliła mi firmę belgijską która się tą sprawą zajęła. Firma to VP Consulting BVBA Pijpenveldstraat 9 3210 Lubeek Belgium. W moim przypadku była to mała faktura (900EUR) ale postanowiłem, że nie odpuszczę. i powalczę. W pierwszej kolejności firma wysłała dwukrotnie listownie wezwanie do zapłaty i to nic nie podziałało, następnie sprawa została założona w sądzie. Dłużnik został o tym poinformowany i się przestraszył i zapłacił. Koszt tej usługi to około 80-90 EUR. Życzę powodzenia. Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×