Skocz do zawartości
Belgia.net

Meldunek jako turysta

Rekomendowane odpowiedzi

Bartekk95

Witam pracowałem w Belgii 1.5 miesiąca bez meldunku i teraz po 3 tygodniach wakacji wróciłem. W tamtym roku byłem zameldowany jako turysta i byłem przez 3 miesiące w Belgii . Pytanie czy  jak zamelduję się teraz to mógłbym być przez 3 miesiące jeszcze czy mogę być ogólnie 3 miesiące w roku bez meldunku stałego? Nie chciałbym jakichś problemów z racji że pracuje bez meldunku 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Falon

Witam, jeśli pracujesz to normalne że turystą nie jesteś. Wydaje mi się że skoro pracujesz w tzw. delegacji chyba to chyba nie trzeba meldunku, ale to pewnie zależy od tego na jaki okres czasu. Wypadało by zapytać pracodawcę o info na ten temat..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr
52 minuty temu, Falon napisał:

Witam, jeśli pracujesz to normalne że turystą nie jesteś. Wydaje mi się że skoro pracujesz w tzw. delegacji chyba to chyba nie trzeba meldunku, ale to pewnie zależy od tego na jaki okres czasu. Wypadało by zapytać pracodawcę o info na ten temat..

Jeśli jest rzeczywiście pracownikiem delegowanym, a nie " samo delegowanym" to kwestia zgłoszenia pobytu leży w gestii pracodawcy.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Falon
13 minut temu, v135pr napisał:

a nie " samo delegowanym"

No tak. Swoją drogą nie wiedziałem że istnieje coś takiego jak "zameldowanie jako turysta".... serio?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Eureno
46 minut temu, Falon napisał:

No tak. Swoją drogą nie wiedziałem że istnieje coś takiego jak "zameldowanie jako turysta".... serio?

Kiedys tak bylo gdy mialo sie w paszporcie wize turystyczna. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×