Skocz do zawartości
Belgia.net

Prawo jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

jaro01

Witam mieszkam w okolicach Oudenaarde szukam szkoly jazdy i mozkiwosci zrobienia prawa jazdy najlepiej z polskim instruktorem gdzies w okolicy 

I czy jest mozliwośc zdawania z tlumaczem bo nie nam jezyka 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Malina111

Niestety w Belgii nie zrobisz prawa jazdy w języku polskim. W Brukseli co najwyżej możesz odbyć kurs prawa jazdy w języku polskim. 3 lata temu mogłeś zdać testy z translatorem w Brukseli. Jednak zlikwidowali. Więc najlepiej pojechać do Polski zrobić kurs i prawko. Polecam Łomże kurs prawa jazdy w dwa tygodnie, ośrodek szkolenia Bocian. Zdawalnosc dość spora. Zdałam za 2 razem. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
robbxl
Dnia 31.07.2020 o 12:24, Malina111 napisał:

Niestety w Belgii nie zrobisz prawa jazdy w języku polskim. W Brukseli co najwyżej możesz odbyć kurs prawa jazdy w języku polskim. 3 lata temu mogłeś zdać testy z translatorem w Brukseli. Jednak zlikwidowali. Więc najlepiej pojechać do Polski zrobić kurs i prawko. Polecam Łomże kurs prawa jazdy w dwa tygodnie, ośrodek szkolenia Bocian. Zdawalnosc dość spora. Zdałam za 2 razem. Pozdrawiam

Witam . Jakies namiary moze? E-mail by sie zdal bo mam troche skomplikowana sprawe i chcialbym pare papierow wyslac do konkretnej osoby. dzieki za info.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×