Skocz do zawartości
Belgia.net

W jakim banku zalozyc konto

Rekomendowane odpowiedzi

Pauliska

Witam. W jakim banku mogę zalozyc konto nie mam meldunku ale mam baim i światło na siebie czy to wystarczy .? Doda że mówię tylko po polsku i włosku czy jest ktoś kto mógłby mi pomóc to załatwić.?  

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
leonkulawy

co to jest baim ??? co to znaczy że masz światło na siebie ????? czy możesz to na polski przełożyć ??? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sylwia27

Są "osoby" na forum nieco "wygórowane", których raczej tu nie potrzeba, wiadomo że chodzi o bail a nie szukanie dziury w całym...  Do tematu: A masz anex 19? Jeśli tak to zawsze można bylo założyć konto w ING bez meldunku mając "różowy " papier z komuny (skoro masz "światło" na siebie czyli prąd rachunki etc... to musisz być wstępnie zarejestrowana na komunie. Nie wiem jak jest teraz z powodu epidemii i musisz się tego dowiedzieć. Co do "Nie gadam po francusku" to jest dużo innych możliwości, np są polki pracujące w bankach np ING albo dużo tłumaczy, którzy chętnie pomogą... 😃

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pauliska
Dnia 2.04.2020 o 00:28, sylwia27 napisał:

Są "osoby" na forum nieco "wygórowane", których raczej tu nie potrzeba, wiadomo że chodzi o bail a nie szukanie dziury w całym...  Do tematu: A masz anex 19? Jeśli tak to zawsze można bylo założyć konto w ING bez meldunku mając "różowy " papier z komuny (skoro masz "światło" na siebie czyli prąd rachunki etc... to musisz być wstępnie zarejestrowana na komunie. Nie wiem jak jest teraz z powodu epidemii i musisz się tego dowiedzieć. Co do "Nie gadam po francusku" to jest dużo innych możliwości, np są polki pracujące w bankach np ING albo dużo tłumaczy, którzy chętnie pomogą... 😃

Dziękuję :) pozdrawiam 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×