Skocz do zawartości
Belgia.net

Gdzie kupię ubezpieczenie szpitalne

Rekomendowane odpowiedzi

Olka999

Jak w Belgii wykupić ubezpieczenie szpitalne w okolicach Reoselare? 
Ma ktoś informacje na ten temat? Jak to działa, jaki koszt.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Vino

Jeżeli tu nie pracujesz i nie masz karty to nie wykupisz , jeżeli przyjechachalas z pl to możesz iść do PZU "chyba to bylo " w pl i tam się ubezpieczysz za małe pieniądze na miesiąc A potem możesz na dłużej Ale tylko od nagłych przypadków,  sama tak robiłam 7 lat temu , np ząb mnie bolał okazało się że trzeba wyrwać to wszystko mi pokryli , ale np chcesz np zmienić blombe to już nie . Moze cie ubezpieczyc np tata , nie musisz specjalbie wracać do pl 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Olka999

A jeśli nie mam pracy aktualnie oczekuje w agencjach na propozycje mam meldunek tymczasowy mogę coś zdziałać w Belgii z tym ubezpieczeniem ? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Vino

Nic , nie ma takiego czegoś tutaj , chyba z coś się zmieniło , ale wątpię,  chyba że masz masz męża i on pracuje legalnie i on weźmie Cię pod siebie 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Olka999

Mam tylko chłopaka który pracuje czyli nic nie zdziałam?

a ile czasu muszę pracować żeby to mieć? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Vino

Zaraz jak odpiszesz umowę będziesz ubezpieczona tylko musisz wybrać sobie ubezpieczenie np cm polecam , zależy na jakich warunkach będziesz pracować,  ja pracuje jako pomoc domowa,  a moja koleżanka też sprząta Ale na innej umowie to musi sama sb opłacać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adelaar

Idz do najblizszej ubezpieczalni i wszyskie Twoje wątpliwości będą rozwiane po rozmowie z pracownikiem ubezpieczalni . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Vino

7lat temu było nie możliwe bo sama chciałam,  a teraz nie wiem,  ale raczej się noc nie zmieniło ,  tu jest całkiem inny system niż w pl 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×