Skocz do zawartości
Belgia.net

Przedszkole dla dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Anet1309

Witam wszystkich, może ktoś wie jak zapisać dziecko do przedszkola, ile czasu trzeba czekać, i jaki dokumenty są potrzebne? Dziękuję za wszelką informacje 🙂

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
magddusska

Wszystko zalezy od tego czy jest miejsce. Ja zapisalam corke we wrzesniu i akurat bylo miejsce wiec na drugi dzien poszla juz do szkoly. Z dokumentow to composition de menage (nie wiem czy tak to sie pisze) z komuny, dokument tozsamosci dziecka i twoj, jesli macie karty id to tez a jesli nie to anex u nas to wystarczylo ;) najlepiej jesli zadzwonisz do szkoly i zapytasz o wymagane dokumenty bo w kazdej szkole moga chciec cos "extra". Powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Anet1309
5 godzin temu, magddusska napisał:

Wszystko zalezy od tego czy jest miejsce. Ja zapisalam corke we wrzesniu i akurat bylo miejsce wiec na drugi dzien poszla juz do szkoly. Z dokumentow to composition de menage (nie wiem czy tak to sie pisze) z komuny, dokument tozsamosci dziecka i twoj, jesli macie karty id to tez a jesli nie to anex u nas to wystarczylo ;) najlepiej jesli zadzwonisz do szkoly i zapytasz o wymagane dokumenty bo w kazdej szkole moga chciec cos "extra". Powodzenia

Dziękuję bardzo za odpowiedź 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rotkiw

Chcialbym się podczepić do tematu. Od czerwca zacznę nowa prace w Brukseli. Moja żona wraz z dwójka dzieci dołącza do mnie jakoś pod koniec lipca bądź w czerwcu. W jaki sposób mogę już teraz zapisać dziecko do przedszkola bądź żłobka. Córka ma 4 lata a syn niecały rok ( dla niego w okresie późniejszym ). Firma zobowiązała się ewentualnie pokryć cześć kosztów prywatnej szkoły. Czy cześć pozostałych kosztów edukacji mogę sobie odpisać od podatków. Byłbym wdzięczny za kilka wskazówek. Niestety znajomość znajomość języka francuskiego bądź holenderskiego równa zero. Z góry dziękuje 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×