Skocz do zawartości
Belgia.net

Internet Telenet a Scarlet

Rekomendowane odpowiedzi

kromeb

Witam!

Planuje zakupienie internetu bez limitu. Byłem już na stronach Telenetu i Scarlet i wiem co oferują, ale chciałbym się zapytać czy ktoś wcześniej miał te dwie opcje i jest w stanie je porównać, która lepsza? Lub może ktoś wypowie się więcej na temat internetu od Scarlet jakie ma doświadczenia, bo obecnie korzystamy z Telenetu i nie mam powodów do zastrzeżeń ale cenowo Scarlet wypada prawie o połowę taniej.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
biafra1987

Używałem usług obu dostawców. Scarlet jest rzeczywiście sporo tańszy ale opiera się na starej infrastrukturze telefonicznej. Mieliśmy z nimi sporo problemów ze zrywającym się połączeniem i raczej opłakaną prędkością. Możliwe oczywiście że częściowo wina leżała po stronie starej instalacji w budynku (starsza kamienica w środku Antwerpii). Jeśli budynek ma podłączoną nowszą sieć- kablówkę/światłowód to właściwie tylko telenet był przez długi czas był jedynym dostawcą szybkiego internetu bez limitów (oczywiście w najdroższej opcji). Obecnie ponoć warto zerknąć też na ofertę orange. Teraz, mieszkając we własnym domu mamy podłączenie do światłowodu więc używamy telenetu i jestem zadowolony ze wszystkiego poza ceną ;) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×