Skocz do zawartości
Belgia.net

Meldunek

Rekomendowane odpowiedzi

czerwo1109

Witam, mam pytanie odnośnie meldunku, może ktoś mi podpowie, bądź doradzi co zrobić. Mój narzeczony pracuje na a1, wynajął mieszkanie w czerwcu. Ja niedawno przyjechałam do niego z dzieckiem. Chciałabym posłać dziecko do szkoły i tu pojawia się moje pytanie, a mianowicie co jest potrzebne do zameldo...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Vino

Pierwsze musisz pracować legalnie i starać się  o  dowód belgijski A dopiero później meldunek , zależy,  ja dostałam dowód na podstawie męża ponieważ mąż pracuje legalnie on dostał kartę ponieważ rodzice 25 lat tu i na tej podstawie A niektórzy mają dopiero dowód jak.znajda pracę,  niektóre biura zatrudniają na polski dowód i dają ta szansę 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dorotka433

Czy narzeczony jest zameldowany? Jesli tak to moze zameldowac i Pania(przynajmniej jak sie jest w malzenstwie) a jak Maz nie zameldowany sama z dziecmi moze sie Pani zameldowac ma Pani taki obowiazek. Bez problemow Pania zameluja...niech maz pujdzie do comuny i zamelduje czlonkow rodziny (gospodarstwa domowego) potrzebne beda zdjecia oraz akty urodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×