Skocz do zawartości
Belgia.net

CIAZA a swiadczenia

Rekomendowane odpowiedzi

anss

hej - z gory przepraszam za brak polskich liter ale niestety na moim komputerze ich po prostu nie ma. Powiedzcie mi moje drogie co moge zrobc ( moze mialyscie podobne doswiadczenie), pracowalam a pewnej fabeyce na kontrakty tygodniowe od +/- 9 miesiecy, nagle dowiedzialam sie ze jestem w ciazy - potwierdzenie tzw. atest,i te wszystkie dokumenty zanioslam do pracy i dowiedzialam sie ze nie moge dalej pracowac - ok. Pani z mojego biura umowila mnie do lekarza medycyny pracy na poniedzialek - wtedy juz nie mialam umowy bo byl nowy tydzien a wiec juz mi nie przedluzyli, Pani doktor ladnie wypisala mi wszystkie dokumenty ktore dostalam od mojego posrednika i kazala zaniesc do ubezpieczalni co tez uczynilam tego samego dnia, mialam czekac na wiadomosc, czekalam, czekalam -okazalo sie ze czegos brakowalo, odrazu sprawe zalatwilam i dostarczylam brakujace rzeczy i cisza, dalej co sie okazalo (po ponad miesiacu) UWAGA - kontrakt mialam do piatku, bylam u lekarza medycyny pracy w poniedzialek gdy juz nie mialam umowy a wiec nie naleza mi sie zadne pieniadze, jestem teraz w 4 miesiacu, nie dostaje zadnych pieniedzy, moj interim umyl rece i mam dac znac jak cos zalatwie bo sa ciekawi. Mial ktos podobna sytuacje ? moze mozecie mi cos podpowiedziec ? Pozdrawiam i dziekuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Malina111

Idz do związków zawodowych. Tam w takich sytuacjach pomagają i udzielają rzetelnej informacji. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
emilas

Hej, trochę czasu minęło ale jak się rozwiązała ta sprawa, jestem w podobnej sytuacji tylko nie powiedziałam jeszcze pracodawcy o ciąży i zastanawiam się co będzie dalej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×