Skocz do zawartości
Belgia.net

kredyt w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

gsx-r

Witam. Pracuje tu legalnie od 10 lat , chcialbym wziac kredyt w Polsce +- 150.000 ,czy ktos sie orientuje czy to mozliwe? Bo doszly mnie sluchy ze nie ma szans. Z gory dzieki za info osoby ktore mialy stycznosc z podobna sytuacja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gsx-r

Dzieki. A czy procedura zwiazana z dokumentami jest uciazliwa? Chodzi mi czy trzeba tlumaczyc wszystko przez tlumacza przysieglego (Fiche de paie ,kontrakt, itp.itd?)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PolskiKredyt
Dnia 4.11.2018 o 09:31, gsx-r napisał:

Witam. Pracuje tu legalnie od 10 lat , chcialbym wziac kredyt w Polsce +- 150.000 ,czy ktos sie orientuje czy to mozliwe? Bo doszly mnie sluchy ze nie ma szans. Z gory dzieki za info osoby ktore mialy stycznosc z podobna sytuacja.

Można. Kredyt gotówkowy do 150 000 zł można wziąć w złotówkach. Kredyt hipoteczny będzie w euro. Co do procedury, to dokumenty trzeba tłumaczyć, ale jest możliwość dopiero po pozytywnej decyzji z banku.

W razie pytań zapraszam do kontaktu

www.polskikredyteu.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mojdom

Mozna  otrzymac rowniez kredyt w Polsce bez dokumentow dochodowych tylko na oswiadczenie do 300 000. Oczywiscie to drozej kosztuje. Jesli jest ktos zinteresowany podaje adres do kontaktu [email protected]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PolskiKredyt

Jestem bardzo ciekawy, jaka instytucja w Polsce udzieli kredyt na oświadczenie w takiej wysokości? Bank na pewno nie, są regulacje wewnętrzne do kwoty kredytu gotówkowego na oświadczenie, hipoteczny już kompletnie odpada...

Więc?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PolskiKredyt

ROI to wskaźnik rentowności 

Return on Investment (zwrot z inwestycji), a Tobie chyba chodzi o RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania).

Dnia 28.10.2014 o 15:09, ola77 napisał:

Moj maz ma podwojne obywatelstwo i wlasnie zdecydowal sie tymczasowo na prace w NL ze wzgledu na przyszla emeryture.Tak emeryture dostaniesz z kraju w ktorym placisz podatki,ale jak np bedziesz mieszkal w NL to bedziesz mogl ja otrzymywac (belgijska i duzo nizsza od tej holenderskiej ) na konto w NL.A inne podatki (od mieszkania w NL) tam zaplacisz.Tu masz specjalne info dla takich jak ty http://www.grensarbeid.nl/index.php?pg=pr&id=22&lg=nl

 

http://www.zeeuws-vlaanderen.be/5-redenen

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×