Skocz do zawartości
Belgia.net

Wypadek w pracy a odszkodowanie

Rekomendowane odpowiedzi

aga1000

Witam, jestem ofiarą wypadku w pracy, dosyć poważnego, na miejscu zjawiła się policja. Czy jest tu ktoś kto mógłby mi udzielić rad i wskazówek dotyczących odszkodowania? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
EmilM

Witam,

Tak bardzo dobrze się orientuje na temat wszystkich odszkodowań dotyczących wypadków przy pracy. 

Jeśli w momencie wypadku miała pani umowę o pracę i stało się to w pracy lub w drodze do lub z pracy, to sam fakt wypadku przy pracy nie będzie kwestionowany. W innym przypadku nie może pani na nic liczyć. 

Jeśli wypadek przy pracy jest potwierdzony, to mamy wtedy szereg możliwości. Czy jest stały uszczerbek na zdrowiu, czy nie? Jeśli tak to zgłaszamy się do komisji lekarskiej w celu ustalenia stopnia utraty zdrowia. Tutaj w grę wchodzą jednorazowe i dożywotnie odszkodowania. Jako tłumacz przysięgły (język niderlandzki) zajmuje się takimi sprawami razem z lekarzem biegłym. 

Jeśli nie ma stałego uszczerbku na zdrowiu, ubezpieczenie pokrywa okres niezdolności do pracy, oraz związane z tym okresem koszty (pogotowie, rachunki za dojazdy do szpitala/rehabilitacje, 100 % wynagrodzenia w tym okresie itd). Także tutaj zajmuję się pośrednictwem w sprawie załatwienia formalności.

Mogę podać także referencje 3 polskich pacjentów, dla których przyznano odszkodowania.

W razie zainteresowania, proszę o kontakt.  

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Marcin1723

Witam.Panie Emilu czy moglbym prosic o jakis tel. lub meil poniewaz potrzebuje pomocy,to pilna sprawa dot.wypadku.Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×