Skocz do zawartości
Anja9219

Zwolnienie lekarskie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem ze pierwsze 2tyg płaci pracodawca za zwolnienie, mam kolejne zwolnienie, jestem w ciazy i nie wiem czy mam je dać do pracodawcy czy do ubezpieczalni? Będę wdzięczna za podpowiedzi  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Automatyczna odpowiedź: Taki lub bardzo podobny temat już istnieje na forum. Jeśli moderator nie podał w poście powyżej linku do informacji lub tematu proszę przeszukać daną kategorię i ewentualnie tam dodać swoje zapytanie lub szukać danej informacji w istniejącym już temacie.

• Wszelkie informacje dotyczące zasad pisania na forum można znaleźć tutaj.
  • Aby skontaktować się z redakcją portalu prosimy użyć tego formularza.
  • Zasady użytkowania forum są dostępne tutaj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Karol7374
      Witam serdecznie.
      W związku z dużą liczbą zleceń poszukujemy osoby lub małego teamu do wykonania prac elewacyjnych to jest: montaż ocieplenia ze styropianu EPS (6cm), obstawienie narożnika, zbrojenie/zatapianie siatki, nałożenie preparatu gruntującego oraz wykończenie tynkiem Crepi (baranek 1,5mm)

Jest to nieduża ściana z pustaków Weinerberger na tylej części budynku z łatwym dostępem od strony ogrodu. Wymiary: 4m szerokość x 5m  wysokość.

Zapewniamy niezbędne narzędzia, rusztowanie oraz materiał. Praca jest możliwa do wykonania w przyszłym tygodniu. Możliwa współpraca na dłuższy okres dla osób odpowiedzialnych, sumiennych i uczciwych. Płatność natychmiastowa po wykonaniu usługi. 

Pozdrawiam, Karol
    • Przez SylwiaKozdron
      Witam. Planuje w sierpniu przyjechac na stałe do mojego faceta. W takim wypadku również chce troszkę mu pomoc. 
      Szukam pracy tak na prawdę jakiejkolwiek, żeby nie siedziec w domu. Jestem osoba ambitna, szybko się uczę, punktualna i zaradna z kultura osobista. 
      Do tej pory pracowałam jako kelnerka i managerka w Restauracji w Polsce - począwszy od pomocy kuchennej po obsługiwanie dużych imprez typu komunie, urodziny. Obsługę klienta mam we krwi, gadatliwa również jestem. 
      Mieszkalam również rok w Szkocji, gdzie pracowałam w Cealningu - sprzątałam apartamenty, prywatne domki, przedszkole. 
      Dorabiam sobie również jako opiekunka, kocham dzieci mam równie braciszka,który ma 1,5 roczku. 
      Chetnie podejmuje się wyzwań, nowej pracy. Dyspozycyjna na pewno również  będę. 

Planuje również iść na miejscu do szkoły, by zacząć się uczyć języka niderlandzkiego. 
      Angielskim użytkuje w miarę komunikatywnie. Choć po roku nie używania go wcale, może być na początku kiepsko aby się w drozyc - ale to kolejne wyzwanie! 

Jezeli ktokolwiek szuka kogoś do sprzątania,opieki,pomocy kuchennej czy pracy na produkcji do przyuczenia proszę o kontakt mailowy - [email protected] 

dodam iż mam 22 lata i mieszkać będę w Haaltert. Także z dojazdem,gdzieś dalej może być problem. Aczkolwiek Aalst, Bruksela wszystko co zajmie godzinę dojazdu biorę ! 
      Posiadam  tez prawo jazdy Kat.B 

• Przez CoveboPolska
      Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.
      Pomocnik stolarza - hala montażowa prace stolarsko - dekarskie - 400 euro netto/40h - Hulst NL ( okolice Antwerpii )
      miejscowość - Hulst
      Zadania:
      Wykonywanie, konstrukcji drewnianych - więźby dachowe, dachy, 
      Prace wykonywane na hali montażowej, 
      Wymagania:
      Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny),
      Doświadczenie w obróbce drzewnej, pracach technicznych,
      Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd,

Oferujemy:
      Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
      Zakwaterowanie i ubezpieczenie GRATIS
      400 euro netto/40h - nadgodziny dodatkowo płatne
      Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
      KRAZ:1145
      mail: [email protected]

• Przez Elektrotechnika
      Witam,

Poszukuję pomocnika, wymagana własna działalność. 
      Kontak na PRV lub ‭ 0488419944‬
    • Przez Ewa12345
      Witam. Szukam pracy na noc. Okolice ninove, zottegem..jakaś fabryka, lub jakis bar. Promesse pisac priv.