Skocz do zawartości
Belgia.net

Egzamin z kursu integracyjnego.

Rekomendowane odpowiedzi

Krystynaaa

Hej.

Zamierzam podejść do egzaminu integracyjnego już niebawem. Nie chodzi mi o sam kurs, bo na niego nie mam czasu. Planuję w Gent napisać. Z tego co się zdążyłam zorientować to można tylko po francusku, holendersku i angielsku. Ale jeśli się nie mylę to egzamin po skończonym kursie pisze się po polsku (jeśli oczywiście kurs był w takim języku)

 

Czy ktoś jest po takim egzaminie?

Edytowane przez Krystynaaa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

dzien dobry ,czy zmienily sie zasady kursu integracji spolecznej organizowanej przez BON.be chyba nie .Sprawdzilam te same zasady co 2 lata temu,uczestnictwo w kursie w 100 procentach czyli 6 tygodni 2 razy w tygodniu potem otrzymanie certyfikatu,nie ma zadnego egzaminu,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Krystynaaa

Proszę przeczytać zapytanie jeszcze raz. Nie szukam informacji na temat kursu! Chcę podejść do samego egzaminu. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nieosiagalny 71
1 godzinę temu, Krystynaaa napisał:

Proszę przeczytać zapytanie jeszcze raz. Nie szukam informacji na temat kursu! Chcę podejść do samego egzaminu. 

Nie czytasz odpowiedzi ze zrozumieniem ... Nie ma egzaminów tylko nalezy uczeszczac na kurs . O ile dobrze pamietam to mozna opościć dwa spotkania . Na koniec dostajesz certyfikat  . 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
wielkiPolak

Kurs integracyjny jest organizowany dla polaków w naszym języku i prowadzi Polka /Polak i można opóścić przez cały kurs tylko 2 razy zajęcia i nie ma żadnych egzaminów!!! 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Krystynaaa

To się powtórzę, ale napiszę jeszcze raz. Jest możliwość NIE UCZĘSZCZANIA na ten kurs, ale trzeba napisać sam egzamin (który trwa koło godziny). Ja na ten egzamin zapisałam się do Gent (pewnie w innych miastach również można). Jeśli go zaliczkę to otrzymam dokument potwierdzający.

 

Nie mylcie proszę pojęć! To co napisaliście to wszystko wiem, wiem również, że jeśli się chodzi na te zajęcia to z automatu ma się certyfikat ukończenia (bez żadnych egzaminów).

 

Ja szukam tylko osób, które podeszly do SAMEGO egzaminu!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Eva87

Nie wiem ale widze ze nie rozumiesz ze nie ma egzaminu trzeba isc ma kurs!!!!! I wtedy dostajesz papier nie ma egzaminow!!! 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mike25
10 godzin temu, Eva87 napisał:

Nie wiem ale widze ze nie rozumiesz ze nie ma egzaminu trzeba isc ma kurs!!!!! I wtedy dostajesz papier nie ma egzaminow!!! 

Ale zrozumcie, Pani się zapisała na EGZAMIN, co prawda nie ma chyba żadnego egzaminu (nie było go gdy ja robiłem ten kurs w 2013) ale PANI się zapisała i dla niej zrobią egzamin bez kursu bo po co kurs skoro Pani tylko potrzebny jest egzamin.. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Eva87
13 godzin temu, Mike25 napisał:

Ale zrozumcie, Pani się zapisała na EGZAMIN, co prawda nie ma chyba żadnego egzaminu (nie było go gdy ja robiłem ten kurs w 2013) ale PANI się zapisała i dla niej zrobią egzamin bez kursu bo po co kurs skoro Pani tylko potrzebny jest egzamin.. 

My rozumiemy to ta Pani nie rozumie jesli zapisala sie na sam egzamin to brawo jak podejdzie do niego to niech napisze jak to wyglada bo wszyscy co sa w temacie nie pisali egzaminow.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hiszpan2861

No wlasnie jest cos takiego jak egzamin z kursu integracyjnego. Moj maz musi taki zrobic ponìewaz nie skonczyl jezyka na poziómie 1.2 i musìalby zwrocic kase za kurs integracyjny a ze jest tu juz 11 lat to moze zrobic test i bedzie mial zaliczoný kurs.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×