Rekruter/Rekruterka

Start People International Recruitment poszukuje koleżanki /kolegi do pracy na w/w stanowisku w biurze w Gent.

Znajomość języka niderlandzkiego jest koniecznością .

Mile widziane doświadczenie w takiej samej lub podobnej funkcji i /lub pracy administracyjnej.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv na adres e-mail :

[email protected]

• Podobna zawartość

• Dodane przez svx
      Witam.Mam wolne miejsca w sam.osobowym na niedzielę 26 listopada ew. poniedziałek 27 listopada do Polski docelowo Podlasie ok.Ciechanowca. Jadę autostrada a2  od Świecka do Warszawy.Wracam za ok 2 tyg.do Brukseli.Nr.tel.0489583350. Pozdrawiam 

• Dodane przez Magda11223
      Witam sprzedam rower.kola24. Firma wiking wszystko sprawne.cena 145e

• Dodane przez asha
      Sprzedam ubrania jesienno-zimowe dla dziewczynki 110/116 cm od 0,50€ za sztuke.
      Mam rowniez buty - sniegowce (dl wkladki 17 i 18cm) - 5€/szt i te ciemne 3€ (dl wkladki 17cm)
                                    -  jasne kozaczki nowe (dl wkladki +-18cm) - 10€
      Moj nr 0486 466 503 lub priv
      Gent

• Dodane przez asha
      Sprzedam ubrania jesienno-zimowe dla dziewczynki 98/104 cm, cena za calosc 25€.
      Mam rowniez kurtki - 5€/szt i buty
      Moj nr  0486 466 503 lub priv
      Gent

• Dodane przez Magda11223
      Silny zdrowy chlop.szukam stalej pracy w gent.bez nalogow.nie robilem nigdy w budowlance ale chcialbym sie nauczyc.jak by ktos chcial takiego pracownika to po jakims czasie zalozylbym a1.obecnie interesuja mnie karzde oferty aby trwale.tel ±32466436304.