Skocz do zawartości
Belgia.net

Nierozliczenie nadpłaty za ogrzewanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtekk

Witam.Pół roku temu zjechałem do Polski.Wynajmowałem w Belgii apartament(6 lat) przez pośrednika(Zakenkantoor Robijns Zoutleeuw).Do tej pory nie otrzymałem nadpłaty za ogrzewanie oraz zabezpieczenia(Waarborg).Firma nie odpowiada na e-maile.Brak kontaktu.Mieszkanie odebrano bez uwag.Do kogo udać się z tym problemem?Czy pozostaje tylko sprawa sądowa?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
aneta1560

Zabezpieczenie powinno być złożone na zablokowanym koncie bankowym . Gdzie ani Pan ani wynajemcy bez podpisu osoby drugiej nie jest w stanie podjąć tych pieniędzy .... płacił Pan inaczej ? Do ręki ? 

Co do ogrzewania w dniu wyprowadzki spisuje się stan wszystkich liczników i wysyła do swego dostawcy wraz z nr konta i to oni rozliczają a nie biuro czy wynajemcy . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Peter1

Jesli placil pan ze swojego konta przelewem i rachunki byly na pana ime i nazwisko  wszystkie nadplaty jak takie byly powinny byc zwrocone bezposrednio na pana konto a co do kaucji zgodze sie z aneta powinien pan zabezpieczyc na swoim koncie to najbezpieczniejsza forma jesli tak pan nie zrobil teraz bedzie ciezko nie nawet dla tego ze oni chca pana oszukac tylko w tych biurach maja taki burdel w papierach pracownicy sie zmieniaja co miesiac i olewaja klienta zycze powodzenia najlepiej to do nich dzwonic telefonicznie na wiadomosci onie ciezko odpisuja a wogule to bym sie dowiedzial czy ten posrednik wogle jeszcze istnieje 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×