Stolarz szuka pracy

Witam. Szukam pracy najchętniej w zawodzie wraz z zakwaterowaniem. Aktualnie jestem z żoną w Holandii i zależy nam na wspólnym zamieszkaniu a żonie na jakiejś innej typowo kobiecej pracy w pobliżu.

Piotr: +48620909873

• Podobna zawartość

• Dodane przez lukaszbialystok
      Dzień dobry,
      Poszukuję pracy na terenie Brukseli związanej z motoryzacją lub jako kierowca wózka widłowego
      posiadam prawo jazdy A, B, B+E, uprawnienia na wózki widłowe jezdne oraz doświadczenie w mechanice samochodowej głównie auta z silnikami benzynowymi, lpg.
      oraz znajomość autodetailingu.
      Mam 29lat, jestem dyspozycyjny, znam język angielski oraz niemiecki komunikatywnie.
      chętnie podejmę pracę od zaraz.

tel  0486091663
    • Dodane przez ActiviaServices
      Zatrudnię 8 murarzy z własną działalnością gospodarczą.
      Układanie cegły elewacyjnej.
      Wymagamy doświadczenia i podstawowej znajomości języka angielskiego.
      Region Antwerpii.
      Zgłoszenia: +48605868607 [email protected]
    • Dodane przez SFSInternational
      Praca od zaraz dla mężczyzny z językiem niemieckim oraz prawem jazdy B. Jeżeli nie masz własnego auta możemy je zorganizować. Gwarantujemy bezpłatne zakwaterowanie. Mały rodzinny zakład. Praca polega na obsłudze wkrętarek, szlifierek i innych elektronarzędzi oraz pakowaniu mebli do wysyłki. Praca na stałe. Wyślij CV na [email protected] lub zadzwoń 0048668153416

Praca przy pakowaniu podrobów wieprzowych w okolicach Antwerpii. Wymagamy własnego auta oraz książeczki SANEPID. Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie. Wyślij CV na [email protected] lub zadzwoń 0048221021160

Praca dla rzeźnika-wykrawanie, wieprzowina. Wymagamy własnego środka transportu, gwarantujemy bezpłatne zakwaterowanie. Wyślij CV na [email protected] lub zadzwoń 0048221021160