Skocz do zawartości
Belgia.net

Co Spakowac Do Szpitala Na Porod

Rekomendowane odpowiedzi

123456

Sa gotowe listy na stronach o macierzynstwie ;)

Zalezy tez pewnie w jakim szpitalu bedziesz rodzic, sprawdz na ich stronie czy nie ma takiej listu

Edytowane przez 123456

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweetfraise1

To zalezy od szpitala, ale w kazdym jak sie zapisujesz na pokoj taka liste daja, takze najlepiej wybierz sie do swojego szpitala. Ja np. dla dzidziusia mam wziasc tylko ciuszki na wyjscie a dla siebie wiadomo kosmetyki ,stanik do karmienia (wkladki do stanika), koszule rozpinane, kapcie,klapki, skarpetki, szlafrok, ladowarke :P to chyba tyle :)))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nevikum

W jednych szpitalach robisz zapis i daja liste , w innych nie robia zapisow bo dopiero jak idziesz rodzic pytaja o pokoj jaki bierzesz.... :)  W szpitalu dostajesz wyprawke  czyli pampersy dla dziecka,smoczek, chusteczki, wkladki do stanika, podpaski = mowa o malych opakowaniach,,,, :D nie big pack....tak wiec............ szczoteczka = pasta= recznik= mydlo= ciapy= szlafrok= pizame= bielizne= ubranka dla dzidzi =,,ladowarke,,,,,,,,,,,wszystko w granicach rozsadku,,,,bo pozniej bedziesz wracac jak podroznik kilka walizek ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
agnisia27

Witam czy ktoras z mam moze mi podac liste rzeczy jakie zabrac do szpitala do porodu. szpital Waregem 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
wojtek413

Rzeczy dla siebie takie jak piżame kosmetyki ręcznik,  dla dziecka ciuszki. Ja w szpitalu dostałam podpaski kosmetyki do pielęgnacji dziecka pampersy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Anja9219

Witam, czy któraś z mam rodziła w szpitalu w Roeselare? Jestem w 32tyg, to mój pierwszy poród. Możecie poradzić co spakować dla siebie i dziecka do szpitala, będę wdzięczna za wskazówki! Wybrałam pokój 2osobowy. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Vino

Ja tez bede rodzić za niedlugo i automatycznie bede rodzić w tym szpitalu do ktorego chodzę tylko zgłaszam jaki pokój chcę , normalnie w szpitalu są wkladki , pampersy itd , ale lepiej zawsze mieć swoje   i wiem ze mała wyprawkę dla małego dostanę od szpitala , a sama zamówiłam wyprawkę na alegro tam mam gotowe wszystko , polecam 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Malina111

Anja9219

Czy już jesteś po rozwiązaniu? Sama jestem ciekawa jak to wygląda. Co prawda poród dopiero za 4 miesiące, ale również w Roeselare. 

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Anja9219

Tak jestem po porodzie. Super atmosfera, próbowałam rodzic naturalnie, ale skończyło się cc. Pielęgniarki z powołania, bardzo życzliwe. Miałam pokój dwuosobowy z Belgijka, ciagle miała tłumy gości, wrzaski, obłędna ilość alkoholu. Byłam w szoku. Dziś zdecydowałaby się na pokój jednoosobowy!!! 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Malina111

Dlatego wzięłam pokój jednoosobowy. Wolę unikać tajich sytuacji, a na bank będę zestresowana. Czy otrzymałas listę rzeczy jakie musisz mieć ze sobą? Pozdrawiam 🙂

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Anja9219

Nie otrzymałam listy, ale z mojego doświadczenia mogę Ci podpowiedzieć co napewno ci się przyda. Dla dzidziusia weź śpioszki i body w 2roznych rozmiarach. Jak bd ciut większe lepiej Ci się będzie ubierali maleństwo. Rożek świetnie się sprawdził, jak jak mała wsadziłam do rożka od razu zasypiała. Conajmiej dwa ręczniki dla ciebie, koszule nocne na każda noc inna ( baaardzo się pociłam, mimo ze nie było gorąco) dla dziecka ze 2czapeczki, kilka par skarpetek, ochraniacze na raczki lub tez skarpetki. Kosmetyki dla siebie itd, dzidzius dostanie wszystko +do domu wyprawka. Wkładki dla Cb i pampersy  w szpitalu dają. 

19 minut temu, Malina111 napisał:

Dlatego wzięłam pokój jednoosobowy. Wolę unikać tajich sytuacji, a na bank będę zestresowana. Czy otrzymałas listę rzeczy jakie musisz mieć ze sobą? Pozdrawiam 🙂

Proponuje wziąć również ciuchy dla siebie, ja miałam cc, ale w drugi dzień już byłam na chodzie i w ciągu dnia przebierałam się w sportowe sukienki. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×