4 osoby na A1

4 osoby z drukiem A1 poszukują pracy w miejscowości Gent. Posiadamy doświadczenie w pracach wykonczenowych takich jak mastykowanie,kręcenie źibrokow, pąsowanie malowanie oraz ogólnobudowlanych min. wyburzanie i prace z drewnem od przygotowania po lakierowanie powierzchni. W chwili obecnej nie posiadamy środa transportu, ale nadrabiamy determinacja i brakiem nałogów. Chętnie rozważymy każda ofertę, wszystkich zainteresowanych nasza oferta prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48663253267

• Podobna zawartość

• Dodane przez ebony
      Poszukuje hydraulika OKOLICE GENT z doswiadczeniem do stalej, dlugiej wspolpracy do roznych zlecen, mniejszych lub wiekszych. Czasem na kilka dni (caly projekt), czasem na krotsza interwencje (konserwacja, naprawa...).
      Wlasne narzedzia i auto obowiazkowe.
      Umiejetnosc: polozenia CV, montaz grzejnikow, montaz pieca gazowego, konserwacja pieca gazoweg (opcjonalnie); polozenie rur sanitarnych do lazienki...
      kontakt: [email protected] lub 0484944533

• Dodane przez nygasss13
      Mam na sprzedaż zadbane Audi A4 b6 kombi, rocznik 2002 (model 2003).
      Zarejestrowane w Polsce.

Pierwsza rejestracja auta odbyła się 21.11.2002
      Silnik 1.9 TDI 131KM
      Sprowadzone od pierwszego prywatnego właściciela z Niemiec.
      Auto nie było bite.

Kolor auta to srebrny metalik z refleksami perłowego.(bardzo ładny kolor- zdjęcia w pełni nie oddają tego koloru, na żywo zdecydowanie lepiej auto wygląda)
      Auto sprzedaje na felgach 17
      Przegląd świeży!! robiony w sierpniu tego roku.
      Posiadam do auta pełną dokumentację poprzedniego właściciela wraz z fakturami i paragonami (poprzedni właściciel był w tej kwestii bardzo skrupulatny i zbierał całą
      dokumentacje w segregatorze).

Książka serwisowa prowadzona do połowy przebiegu po czym na poświadczenie jego przebiegu posiadam niemieckie faktury napraw na których są kolejno stany licznika.
      Bedąc w posiadaniu auta również Posiadam wszelkiego rodzaju faktury i dokumentacje wymian podzespołów, które to odbyły się za mojej kadencji.

Do ważniejszego wyposażenia można zaliczyć:
      -wspomaganie kierownicy
      -ABR,ESP
      -Klimatyzacja-SPRAWNA
      -System nagłośnienia AUDI CONCERT z radiem philips na cd/mp3/usb (z aktywnym subboferem w bagażniku)

Podczas gdy auto jest w moim posiadaniu wymieniłem w nim:
      -rozrząd (około 17tys km temu) na rolkach INA i paskach CONTITECH
      -rolka alternatora wraz z paskiem
      -przednie tarcze hamulcowe wraz z klockami, oraz klocki hamulcowe na tył
      -akumulator
      -termostat
      -sprężarke klimatyzacji firmy DENSO
      -Osuszacz klimatyzacji
      -pasek napędzający kompresor klimatyzacji
      -silniczek klapy od ciepłego powietrza
      -felgi 17cali firmy AEZ (renomowanej marki, można sprawdzić ich ceny na wolnym rynku)

Trochę swoimi słowami o aucie i użytkowaniu:

Olej wymieniany jest cyklicznie co około 10,12tys kilometrów, na oleju pełnym syntetyku 5w40 Castrola i filtrach Mann&Hummel lub Mahle Behr.przy wymianie oleju
      wymieniam zawsze cały komplet filtrów.
      Biegi zmieniane 2200obrotów- silnik niezamulany, dwumasa niemęczona, podczas rozruchu auta jak i przed jego gaszeniem dawałem nieco czasu turbinie. Silnik ładnie
      dynamicznie wkręca się na obroty, dwumasa nie szczela, turbina nie gwiżdże co by znaczyło na znaczne wyeksploatowanie.
      Klimatyzacja jest w PEŁNI SPRAWNA (zdarza się że sprzedawcy mydlą oczy że nienabita-jeśli nienabita to rozszczelniona- a jeśli tak to, niesprawna)
      Auto jest w ciągłym użytkowaniu, i cały czas jeżdżone jest za granicą.
      Zakupione przy przebiegu 240tys a obecnie jest 321tys( i ciągle rośnie) auto robi głównie długie trasy i w żadnym wypadku nie zawiodło.
      Sprzedaje auto bo planuje wymienić je na nowsze audi.
      Auto posiada kosmetyczne mankamenty, otarta kierownica z lewej strony oraz otarty włącznik świateł(widoczne na foto nr8) wokół dziurki na kluczyk do stacyjki leciutko otarta farba( foto nr8) oraz prawy zawias schowka jest złamany. Przedni zderzak jest lekko zarysowany- ktoś niewymierzył przy parkowaniu na galeryjnym parkingu.
      !!ogłoszenie jest prywatne!!!
      Zapewniam, że wystawiając to auto nie mam czego się wstydzić. I przebieg rzędu 321tys to dla tego silnika dopiero rozgrzewka, za sprawą pancernego silnika 1.9tdi i przeprowadzania wymian eksploatacyjnych zawsze na czas.
      Dla ludzi będących w temacie to za tym zadbanym egzemplarzem audi z silnikiem 1.9 -131km troche trzeba się naszukać, i nie sztuką jest zakupić ze skręconym licznikiem
      na magiczne 170tys i zfabrykowanym książką serwisową.

Niemam nic do ukrycia i zgadzam się na sprawdzenie auta dowolnej stacji kontroli pojazdów czy też dokonanie próby sprężania silnika .

W razie jakichkolwiek pytań proszę o sms,mail, a w celu umówienia się na oględziny auta to proszę o telefon.
      + 48665185245

AUTO NA ŻYWO PREZENTUJE SIĘ DUŻO ŁADNIEJ
      W razie zainteresowania mogę wysłać więcej fotek auta na maila.
      Cena 3550euro.
      Jestem z okolic Gent

• Dodane przez asha
      Sprzedam ubranka na jesien/zima, na zdjeciach jest wszystko co mi zostalo z tej rozmiarowki.
      Zdjecie z fioletowa kurtka to rozm 80/86, kurtka jest na 74 (metka) ale na 80 tez pasuje. Cena za calosc 10€
      Zdjecie z czarna kurtka to rozm 92, kurtka jest dluga do polowy uda. Cena za calosc 10€
      Mam rowniez buty - rozowe (zalozone 2x) dl wkladki 13cm - 10€, te od lewej - 14,5 cm, i te po prawej 12,5 cm.
      Moj nr  0486 466 503  lub priv
      Gent

• Dodane przez ksawbond8
      sprzedam  200e
    • Dodane przez asha
      Sprzedam widoczne na zdjeciach rowery dla dziewczynki, niebieski 16", fioletowy 20".
      Cena 50€ za jeden.
      Moj nr 0486 466 503 lub priv
      Gent