Skocz do zawartości
Belgia.net

Premia Roczna, 13-ka

Rekomendowane odpowiedzi

bzyku880

ale do załączenia hdzie do czego?nic wiecej nie mam?do rozliczenia w Belgii?w jaki sposób?co potrzebuje?naprawde byłbym wdzięczny za wnikliwą pomoc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bzyku880

hej plisss niech mi ktoś odpowie:):):)

mam jescze jedno pytanie - niby mogę się z tego rozliczyć ale muszę mieć kopię pit-u 36 a nie rozliczałem się z 2013 roku bo nawet nie dostałem żadnych papierów ile zarobiłem tylko te ostatnie co dałem linki wyżej więc nie miałem kwoty więc nie skłądałem pit i co teraz?

plis  o odpowiedź

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
tonica

Witam,

 

Mam pytanie odnośnie do premii końcoworocznej, której NIE OTRZYMAŁAM. Pracowałam w sektorze horeca od sierpnia 2014 ido tej pory nie otrzymałam ani żadnego papierka, ani pieniędzy. Wiem, piszę późno, ale jestem od niedawna w Belgii i nie do końca jeszcze jestem zorientowana w działaniu jej całkiem skomplikowanego systemu. Ale lepiej późno niż wcale, może chociaż dowiem się dlaczego tak się stało. Dodam, ze mój pracodawca to niezły krętacz, przycina na podatkach i na wszystkim na czym może...

 

Będę Wam bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
wisteria

A czy możliwe jest aby w firmie budowlanej (8 osó B), tylko część załogi otrzymywała taką premię?, 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
karolakarola

Ile trzeba miec przepracowanych dni zeby dostac premie na swieta? Czy zwolnienie wchodzi w te dni?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ADRIAN30

witam   chcialbym sie dowiedziec  przyjechalem do belgi zaczalem robic przez interim przyszedl mi papier w listopadzie dotyczacej premi wypelnilem go i odeslalem premia mi przyszla na konto   pozniej dostalem kontakt i 13-stke wyplacala mi firma  teraz zmienilem prace znowu robie przez interim juz rok czasu  i niewiem   jest koniec listopada zaden papier mi nieprzychodzi do zypelnienia kiedy moge sie go spodziewac  zmienilem    adres zamieszkania   2 miesiace  temu  czy  papiery moga mi przyjsc na stary  adres  czy   maja tam automatycznie    widniejacy moj  nowy adres i mi przyjda papiery do  wypelnienia na nowy adres  i  wogole kiedy   jest koniec listopada a ja jeszcze nieotrzymalem nic   od czego to zalezy   prosze o pomoc

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pracujaca

Witam! Zmieniłam mieszkanie i nie dostałam jeszcze papieru z premii, pytałam właściciela poprzedniego mieszkania ale twierdzi że nic nie było do mnie, tzn. żadnego listu nie ma. A potrzebuję ten drugi papier który mogę dać do związków zawodowych żeby zwrócili część pieniędzy. Czy ktoś wie gdzie mogę otrzymać ten papier???

Patrzyłam u znajomej ale jest tam jej imię i nazwisko oraz nazwa biura, więc nie wykorzystam czyjegoś papieru. Proszę o pomoc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Prezzord

Witam! Zmieniłam mieszkanie i nie dostałam jeszcze papieru z premii, pytałam właściciela poprzedniego mieszkania ale twierdzi że nic nie było do mnie, tzn. żadnego listu nie ma. A potrzebuję ten drugi papier który mogę dać do związków zawodowych żeby zwrócili część pieniędzy. Czy ktoś wie gdzie mogę otrzymać ten papier???

Patrzyłam u znajomej ale jest tam jej imię i nazwisko oraz nazwa biura, więc nie wykorzystam czyjegoś papieru. Proszę o pomoc

Logiczne że nie dostałaś bo dopiero jest listopad.Dostaniesz max do 16 grudnia.

 

Także nie myśl tak dużo o tej premii,będzie to będzie,nie to nie.

 

I tu nie ma reguły że twój kolega/koleżanka już dostała ten list.Oni mają czas do 16 grudnia i tyle.

 

Jak ci się należy przyjdzie list:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
loreal

Mam pytanko: Pracuję od listopada 2014 r w branzy ogrodnictwo/rolnictwo na całym etacie.Czy należy się mi się premia końca roku?.Szef powiedział,że tak ale do tej pory nie dostałem żadnego papierku .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MaKo1

Ja rowniez nie dostalam listu , pisalam do nich na e-mail i mi sprawdzili ze sie nalezy i ze list wyslali 7 listopada , a ja nic nie dostalam :/ Tez nie wiem co to bedzie , napisalam do zwiazkow co musze zrobic zeby otrzymac te 85 Euro , bez odeslania , zobaczymi co mi odpisza  ;)    

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
paulinkaa

Witam ja rowniez mam pytanie odnosnie 13tki.

Pracuje w szpitalu w sektorze schoonmaak, nie jestem zatrudniona przez biuro. To juz moj drugi rok pracy. Do teraz nie otrzymalam zadnej informacji (papierka potwierdzajacego date wyplaty oraz kwote). W zeslym roku juz otrzymalam swoj papierek i potwierdzalam wszelkie potrzebne im informacje. Czy ktos moze cos wie ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
josiaAsia

Witam ja również mam pytanie co do premi rocznej przyszedła nam list z zwiazkach poprezs strone internetową wypełnili mi ale nie spytałam do kiedy wpłaca mi piniażki czy wiecie może do kiedy maja czas wpłacic kase ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mariusz310

Witam. czy już ktoś dostał premie roczną z fondsinterim przypisaną na 04.01.2016. Dzieki za odp.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
slaweks222

Witam, ale te 65 dni do premii rocznej , czy to musza być 65 dni robocze, czy 65 dni umowie na jakis okres? , tutaj wliczałby się tez weekendy..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
loreal

Mam pytanie

 

Gdzie odesłać papier z numerem konta aby dostać premię ze związków 95 euro .

Na Havenlaan 86 czy bezpośrednio do swoich związków?

Dzięki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Moni92

Mam pytanie. Czy pracując od kwietnia tego roku, na cały etat, należy mi się premia roczna, nie otrzymałam żadnych dokumentów, gdzie powinnam sie z tym zgłosić ???? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×