Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
ramons

Partnerka do tanca

1 post w tym temacie

Witam serdecznie panie , na poczatku chcialbym zaprezetowac kurs tanca z niesamowitymi nauczycielami roznych gatunkow tanca. (http://www.dansstudioreflex.be

Na wstepie dodam ze jestem zainteresowany nauka tanca ballarom beginners ,  lecz brakuje mi partnerki z ktora moglbym rozwijac sie poprzez szkolenie przy niesamowitych nauczycielach. Zajecia sa prowadzone o 15:45 w niedziele lub poniedzialek po 20 w clubie reflex. Jesli ktoras z pan jest zainteresowna prosze odpowiedz na e-mail [email protected]

Dodam ze warto jest umiec poruszac sie swobodnie na parkiecie  przy wykonywaniu ciekawych figur :)

pozdrawiam Rafal

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Podobna zawartość

• Dodane przez MagdalenaZdrodowska
      Serdecznie zapraszamy dzieci od 5 roku życia i młodzież do klubu tańca sportowego KS MIRAGE na warsztaty w Brukseli. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w linku MIRAGE INFORMACJE I ZAPISY
      MIEJSCE - studio P2 , metro Kraainem, Centre Sportif de la Woluwe, asbl , av. Emmanuel Mounier 87, 1200 Woluwé-Saint-Lambert CZAS - dwie soboty w miesiącu od września do czerwca włącznie, godz 14:00-15:00 - (dzieci do lat 10) oraz 15:00-16:00 (młodzież powyżej 11 roku życia); dokładny grafik spotkań w linku poniżej  OPŁATY - Koszt zajęć jednorazowych to 10 euro dla członkiń BeKaPu, 15 euro dla pozostałych osób. Za zajęcia płacimy z góry za semestr (10 warsztatów). Najbliższe zajęcia już 7 października! W razie jakichkolwiek pytań w sprawie zajęć proszę o kontakt. Do zobaczenia!!
      Magdalena Zdrodowska

• Dodane przez dareckidarek49
      Witam. Proszę odpowiedzieć mi na pytanie gdzie najlepiej zrobić kurs doszkalajacy lub zawodowy. Najtaniej,fachowo i rzeczowo. Aby z tego kursu -szkolenia wynieść wiedzę umiejętności. Zapraszam do komentazy bruksela
    • Dodane przez Kaya5
      Mam do sprzedania dwa bilety na koncert Guns'n'Roses w Paryżu ( Saint Denis) 
      koncert odbędzie się 7 lipca
      kategoria1
      trybuna basse, block U7
      range 16, miejsce 23 i 24

• Dodane przez EVER
      Witam, 
      Z powodu zbliżających sie egzaminów, oferuje pomoc w lekcjach (jezyk francuski,polski,angielskii) oraz przygotowanie do egzaminów dla dzieci do klasy 6ej podstawówki 
      zapraszam na Pw :) 
    • Dodane przez gameover1990
      Witam.
      Szukam osób które udzielają prywatnych lekcji/korepetycji od podstaw języka hiszpańskiego w Brukseli.                                   pozdrawiam.