Skocz do zawartości
Belgia.net

Pozwolenie ma montaz anteny

Rekomendowane odpowiedzi

Chaos29

Witam. Mam pytanie odnośnie montażu anteny/ talerza do odbioru np cyfrowego polsatu. Chodzi o to, ze w kamienicy w ktorej mieszkam jest zakaz montażu. Ale wyczytalam że można wystąpić z wnioskiem do administratora budynku o wyznaczenie miejsca na montaż ze wzgledu na to, że jestem cudzoziemcem i jesli chcę mieć dostęp do rodzimej tv to nikt nie może mi tego zabronić. Ktos mial podobna sytuację? Jak to wyglada w praktyce? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gsx-r

Witam.Z tym pozwoleniem moze byc problem ,ja tez sie staralem ,ale niestety odpowiedz byla odmowna ze wzgledow estetycznych. Dobrze ze mam okna wychodzace na poludnie wiec zamontowalem antene prostokatna (mala) na parapecie.Jezeli nie masz takiej mozliwosci ,to zostaje jedynie tv przez net ,dekoder cos ponoc kolo 125€ kosztuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Chaos29

Ja mieszkam na poddaszu wiec odpada. Pozostaje liczyc na ich dobrą wolę. A posiadasz moze wzor takiego pisma? Bo u mnie z jezykiem problem :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gsx-r

Niestety ,ja bylem na komunie na Uclle w Brukseli i tam sie dowiedzialem wszystkiego co potrzeba, tak ze obylo sie bez pisania :( A jak mieszkasz na poddaszu i masz velux na poludniowa strone ,to chyba problemu nie ma ,taka antene prostokatna mozesz przykleic np. na fixallu do dachowki (sam uchwyt) i regulujesz jak chcesz ,mam kolege co tak zrobil i jest zadowolony wszystko dziala ok! (no troche gorzej jak ostro deszcz pada).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×