dareckidarek49

Kursy doszkalajace- zawodowe

1 post w tym temacie

Napisano (edytowany)

Witam. Proszę odpowiedzieć mi na pytanie gdzie najlepiej zrobić kurs doszkalajacy lub zawodowy. Najtaniej,fachowo i rzeczowo. Aby z tego kursu -szkolenia wynieść wiedzę umiejętności. Zapraszam do komentazy bruksela

Edytowano przez dareckidarek49
Brak miasta

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Dodane przez Andew158
      Szukam prywatnego instruktora jazdy.  Chodzi mi o kilka godzin nauki na prawo jazdy kat. B
      Mieszkam w Brukseli posiadam tymczasowe prawo jazdy ale nie posiadam samochodu.
      Nr kontaktowy: 0486622510
    • Dodane przez ramons
      Witam serdecznie panie , na poczatku chcialbym zaprezetowac kurs tanca z niesamowitymi nauczycielami roznych gatunkow tanca. 
      Na wstepie dodam ze jestem zainteresowany nauka tanca ballarom beginners ,  lecz brakuje mi partnerki z ktora moglbym rozwijac sie poprzez szkolenie przy niesamowitych nauczycielach. Zajecia sa prowadzone o 15:45 w niedziele lub poniedzialek po 20 w clubie reflex. Jesli ktoras z pan jest zainteresowna prosze odpowiedz na e-mail [email protected]
      Dodam ze warto jest umiec poruszac sie swobodnie na parkiecie  przy wykonywaniu ciekawych figur :)

pozdrawiam Rafal

• Dodane przez EVER
      Witam, 
      Z powodu zbliżających sie egzaminów, oferuje pomoc w lekcjach (jezyk francuski,polski,angielskii) oraz przygotowanie do egzaminów dla dzieci do klasy 6ej podstawówki 
      zapraszam na Pw :) 
    • Dodane przez gameover1990
      Witam.
      Szukam osób które udzielają prywatnych lekcji/korepetycji od podstaw języka hiszpańskiego w Brukseli.                                   pozdrawiam.
    • Dodane przez EVER
      Witam!
      Chetnie udzielę korepetycji, pomogę w lekcjach i w nauce języka francuskiego badz innych przedmiotów, dzieciom od najmłodszych klas do 6ej primaire. 

Zapraszam na priw :)