Skocz do zawartości
Belgia.net

Kredyt

Rekomendowane odpowiedzi

ulapogo

Witam czy orientuje się ktoś  czy jeśli maz jest na liście dłużników  czy jest szansa ze żona może dostać  pożyczkę  nie duża    pilne 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ulapogo

Tak ale jeśli ja nie miałam nigdy problemu z płatnościami czy żadnych zadłużen to tez jest problem? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Vino
9 minut temu, ulapogo napisał:

Tak ale jeśli ja nie miałam nigdy problemu z płatnościami czy żadnych zadłużen to tez jest problem? 

Ich nie interesuje że płacisz bez opóźnienia, nawet sprawdza cie ze masz mandaty nie zapłacone, wszystko , miałem taki przypadek 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ulapogo

Ja rozumiem tylko ze ja nigdy z niczym nie miałam problemu opuznienie nic  tylko maz jest za nie spłacenia karty ja nigdy nic nie brałam i nigdy nie miałam nic nie zaplaconego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ulapogo

I zastanawia mnie czy moge dostać ja pożyczkę  wiem ze maz potrzebny ale czy to może być duży problem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Vino
Przed chwilą, ulapogo napisał:

I zastanawia mnie czy moge dostać ja pożyczkę  wiem ze maz potrzebny ale czy to może być duży problem

Jeżeli na samą siebie to na męża nie patrzą się;) więc powinnaś dostać bez problemu jeżeli masz wystarczające zarobki :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ulapogo

Tak czy  siak dziękuję  za  jakolkolwiek  odp i poświecony czas Pozdrawiam  to jest głupie kartę dla meza dali bez mojej wiedzy a jak ja chce żeby wyjść na prostą to mam problem przez męża  

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
malina1199

A ja mam też pytanie odnośnie kredytu,ponieważ chce wziąć mały Kredyt, mam stały kontrakt a żona dopiero niedawno zaczęła pracę, mam telefon na raty ale ostatnia do zapłacenia jeszcze została więc jaką jest szansa na otrzymanie tego kredytu? Umówiony jestem dopiero za kilka dni do banku 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
AnisB

Witam mam pytanie co do kredytu na auto w banku. Czy potrzebuje miec konto w banku przez min 3 miesiące czy wystarczą longbriefy z wypłatą ? A jeśli musze mieć konto min 3 miesiace w danym banku to czy ktoś wie gdzie bez tego czekania dostanę kredyt na auto z samymi longbriefami ?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miskaa

Musisz mieć konto w danym banku, longbrief nie wystarczą,mi bank przyznał kredyt przez internet. Złożyłam wniosek, podpisałam za pomocą czytnika i karty id, po 2 dniach dostałam odpowiedz i papiery do podpisania bez wizyty w agencji, ale mam tam regularne wpływy. Nikt mnie o longbrief nie pytał, tylko musiałam zeskanować kartę bankowa. Najważniejszy jest wpływ wynagrodzenia na konto, żeby widzieli czarno na białym że masz dochód. Obawiam się również ze posiadanie konta tylko przez 3 miesiące to za krótko żeby bank przyznał kredyt. Znam przypadek że odmówiono kredytu nawet po pół roku. Z samymi longbriefami to raczej cofidis lub buyway. Procent na auto jest chyba taki sam, moze nieznacznie wyższy. Wpisz w wyszukiwarkę i poszukaj info na stronie. Tam również można składać wnioski przez internet. Podpiszesz przez kartę id lub wyślą pocztą. 

Edytowane przez miskaa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ewa12345

Witam. Ja też mam pytanie apropo kredytu. Mój mąż ma  kredyt I kaŻdego miesiąca 16 pobierają z konta ratę ostatnio mąż spóźnił się z rata 2 miesiące i pobrali tylko to co zostało na koncie. Czy resztę co brakuje pobiora sami, czy musi mąż coś zrobić z tym? Jakie są w ogóle skutki spozniania się ?'

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miskaa

Raczej nie, trzeba się do nich zgłosić. Skutki spóźnienia się? Zapewne nas razem nie udzielą Wam kredytu, mogą doliczyć karne odsetki. Przeczytajcie umowę. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jusryna

Witam. Mam pytanie odnośnie kredytu. W jakim banku dostanę kredyt na dom i notariusza. Ja pracuję na kontrakcie stałym na 28 godzin tygodniowo teraz narazie mam kontrakt na 16 godzin. A mąż był na koroniuwce przez 3 miesiące  a teraz pracuje na tygodniówkach. 

Edytowane przez Jusryna

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Vino

Mi się wydaje że nie dostaniecie , masz za mało godzin i mało zarobku twój mąż siedział na koroniowce to napewno nie dostaniesz , spróbuj za kilka miesięcy, ja pracuje 24 godziny tygodniowo mąż ma własną działalność w belgi i chcieli fich peye z 6 miesięcy, jak siedziałam na macierzyńskim to powiedzieli żebym przyszła za kilka miesięcy jak.bede normalnie zarabiać 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×