Skocz do zawartości
Belgia.net

Urlop na karmienie piersia

Rekomendowane odpowiedzi

aniaania2

Witam, chcialabym sie zorientowac czy panie pracujace w tittres service dostawaly bez problemu po urlopie macierzynskim urlop na karmienie piersia ( do 5-ego miesiaca dziecka ).

Dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Aneczka001

Tak wlasnie jestem na takim urlopie . dostalam bez problemu urlop . przemily pan u ktorego bylam nawet nie pytal dlaczego potrzebuje ten urlop.czytalam ze taki urlop bardzo ciezko jest dostac kobiecie ktora pracuje w titro . i ze trzeba miec jakis swistek od lekarza ze karmie piersia . ja takiego papieru nie mialam i nie byl on potrzebny .slyszalam ze zalezy to od biora  w jakim pracujesz .  a moze zalezy to poprostu na kogo popadniesz w medycynie pracy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kasiek3085

Ja niestety nie dostalam urlopu na karmienie. Bylam wysylana przez swoje biuro dwa razy, lecz powiedzieli, ze dla pracujacych w titre-service nie daja takiego urlopu, z tym ze kobieta ze mna pracujaca w tym samym dniu, tylko o godzine wczesniej dostala ten urlop. Szkoda, bo corka ma 15 miesiecy i dalej jest karmiona piersia. Dodam, ze pracuje w Maxi clean

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
aniaania2

No wlasnie tez slyszalam, ze sa problemy z dostaniem tego urlopu i najwyraziej zalezy to od lekarza pracy, na ktorego sie wpadnie. To nie jest tak, ze w TS nie daja....tylko wlasnie zalezy to od widzimisie lekarza :(

Od swojego lekarza pracy dowiedzialam sie, ze .....ewentualnie da mi taki urlop na tydzien. Pfffffff!!! 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kasiek3085

Tak, daja na tydzien wlasnie. Ja bylam u dwoch lekarzy, kazdy mi mowil, ze mi sie nie nalezy. I to jest wlasnie najgorsze, byc zdanemu na laske lekarza za przeproszeniem....

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
shrek

 Ja brałam taki 3 lata temu. Bez żadnego problemu.  Lekarz mi powiedział że każdej karmiącej się należy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×