Szukam Studia w Antwerpii od września

Jak w tytule.

Może ktoś będzie zwalniał studio w Antwerpi w okolicy września?

Dzielnica Zuid lub Centrum.

Proszę zostawiać namiary na pm to napewno się odezwę

• Podobna zawartość

• Dodane przez kamabud
      Szukam pracy w okolicach Antwerpii od zaraz, mam doswiadczenie w : 
      - malowaniu
      - szpachlowaniu
      - murowaniu
      - elewacjach
      ( Ogolnie budowlanka + wykonczenia )
      Posiadam A1.
      Wiecej informacji udziele pod numerem telefonu : +48795958915

• Dodane przez MARIUSZ2585
      Witam mam do sprzedania 2 opony zimowe  marki Firestone Winterhawk 3
      rozmiar 205/55/R16,bieznik około 5 mm w dobrym stanie, opony użytkowane 2 sezony. Data produkcji 2015  
      Cena 50 e 
      tel: 0489612815 
      Antwerpia

• Dodane przez AndrzejZal
      Witam,
      Jadę z Brukseli do Bydgoszczy w piątek 01.12.2017 o godzinie 9:30, możliwy przejazd przez Eindhoven.Mam 3 wolne miejsca 50e/os.  Wracam w niedziele 03.12.2017, wyjazd z Bydgoszczy ok 20:00. W razie pytań proszę o kontakt, PW lub sms, w pracy nie mogę odbierać telefonów więc po pracy będę odpisywał i oddzwaniał.
      + 32 487 288 603
    • Dodane przez PAKAMA
      SZEROKI ASORTYMENT CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH, PŁYNY EKSPLOATACYJNE, jeżeli sam kupisz te części, to mechanik będzie miał więcej czasu na naprawę, tel.0485598423. Podpowiemy gdzie, najbliższy mechanik. Często jest tak, że mechanikowi nie chce się zmieniać dostawcy części. Po prostu przywykł. A to że części mogły by być tańsze…… a co to za różnica, przecież płaci za to klient.

• Dodane przez Natalia98
      Witam serdecznie  ! :) szukam pracy na terenie Antwerpii  , sprzątanie  ,opieka , praca na produkcji  , lub na przysłowiowym "zmywaku " , oraz w sklepie  mogę służyć pomocą  przy rozkładaniu towaru  :) . 
      Proszę o kontakt , Natalia  :) 
      +48792623521