Skocz do zawartości
Belgia.net

zwrot podatku za 2015 rok

Rekomendowane odpowiedzi

zaneta100

Witam uprzejmie mam takie pytanie,mianowicie we wrześniu 2016 roku wróciłam do polski wraz z dziećmi.Mąż wrócił na stałe 3 miesiące temu.

Z podatku rozliczyłam się jeszcze jak co roku w Belgii razem z mężem.,niestety do dnia dzisiejszego nie dostaliśmy zwrotu podatku.Z tego co mi wiadomo wypłacają do końca czerwca maxymalnie.

Oczywiście dostali odemnie pismo że nadal używam belgijskie konto w ing i tam mogą wypłacić(domagali się takiego pisma odemnie i kazali na konkretny email do nich wysłać,zaznaczam że wysłałam z poczty gmail.com więc nie powinno być problemów) .Mimo tego wszystkiego zero kontaktu z nimi poprzez meila.Czy może ktoś z Was wie gdzie się zgłosić z zapytaniem do Finasnsów  w Belgii?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedz osoby które posiadają istotne informacje i coś mogą doradzić,z góry dziękuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alicia

Ostatni zwrot podatku mialam kilka lat temu i z tego co pamietam  to zwrot jest w grudniu albo na poczatku stycznia i z i za kazdym razem byl to czek wyslany zwyklym listem ,ktory nalezalo zrealizowac na poczcie , czyli pieniazki byly do odbioru na poczcie a nie na konto. Ministerstwo finnansow przysyla wynik eozliczenia podatku i jezeli nalezy doplacic to jest to do konca roku; a jezeli zwrot to tak jak wczesniej napisalam koniec grudnia lub poczatek stycznia i mysle ze chcac zeby wplacili na konto to trzeba sie skontaktowac z MF w  miejscu zamieszkania 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
normalny74

ZWROT PODATKU ZA 2015 POWINIEN BYC MAX DO CZERWCA 2017   ZE WZGLEDU NA REORGANIZACJE URZEDOW SA OPUZNIENIA  JESLI POSIADA PANI DOWOD BE I CZYTNIK TO PROSZE ODWIEDZIC STRONE ...MYMINFIN.BE..A JESLI NIE TO KONTAKT TELEFONICZNY Z URZEDEM W KTORYM SIE PANI ROZLICZALA   POZDRAWIAM 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweet

Jeśli podano nr konta to powinno przyjść na konto, ale np. ja mam to samo konto od kilku lat, a potrafili je zgubić w zeszłym roku i przyszedł czek... Co do terminu też mam 31/07/2017.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
zaneta100

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi,póki co napisałam do nich i czekam na jakąś odpowiedz bo ja niestety nie otrzymałam terminu kiedy mają wypłacić.Karty ID też nie posiadam belgijskiej więc nie mogę sprawdzić jaki jest termin,pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×