Skocz do zawartości
Belgia.net

Brak Szarej koperty

Rekomendowane odpowiedzi

PkP90

witam zginela mi koperta z deklaracja podatkowa czy jak sie to tam fachowo zwie. w kazdym badz razie przepadla i nie ma. jesst moze jakis sposob aby zawartosc owej koperty nie wiem np pobrac ze strony SPF FINANCES??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweet

Zgłosić się do urzędu, który ją wysłał o wysłanie duplikatu, na stronie można się online rozliczyć, choć chyba termin już minął.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
autolux
Dnia 11.06.2017 o 09:26, PkP90 napisał:

witam zginela mi koperta z deklaracja podatkowa czy jak sie to tam fachowo zwie. w kazdym badz razie przepadla i nie ma. jesst moze jakis sposob aby zawartosc owej koperty nie wiem np pobrac ze strony SPF FINANCES??

mozna rozliczyc sie bez tej koperty gratis  na schaerbek blisko pl lice

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PkP90

Thx juz po sprawie koperta nie jest do niczego potrzebna u państwowych księgowych. Nie wiem jak to wyglada w prywatnych punktach. Pozdrawiam. Ja

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nilooc

witam odswierze temat ja do tej pory nie otrzymalem szarej koperty Gdzie dokladnie jaka strona mozna sie zglosic o duplikat albo rozliczyc ten podatek on line prosze o linki bo nie wiem co mam robic juz z tym fantem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
qbik22

Teraz już trochę za późno w urzędzie można było się rozliczyć do końca czerwca a online zdaje się do 13 bądź 15 lipca. Ale zawsze można iść do dowolnego urzędu skarbowego i zapytać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×