Skocz do zawartości
Belgia.net

werkbonus?!

Rekomendowane odpowiedzi

dubros

Witam, pracuje w jednej firmie, gdzie pracuja ludzie z innych interimow, kazdy dostaje co tydzien werkbonus + ludzie na kontraktach tez, moj interim nie wyplaca jak zadzownilem zapytalem o werk bonus to zaraz jakas zmiana tematu, mydlenie oczu bla bla bla. Czy tez powinienem dostawac skoro pracownicy z innych interimow dostaja a moj interim jako jedyny nie wyplaca, pracujemy z kolega z jednego interimu i on tak samo nie dostaje zadnego bonusu. Czy moge pojsc do pracodwacy i powiedziec ze chcailbym pracowac przez inny interim czy to jakis prbolem ? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweet

Pracodawcy to pewnie wszystko jedno. Najlepiej zapytać ludzi przez jaki interim pracują i się tam zgłosić, że chciałbyś przez nich w tej firmie pracować. Jeśli ok to sprawdzasz na obecnej umowie kiedy się kończy i do widzenia, jeśli jest na czas nieograniczony to musisz jeszcze przepracować okres wypowiedzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
tinatina

ja tez pracowalem przez interim i nie mialem werkbonusu ani eco cheakow,co sie okazalo to ze nawet na kontrakcie tego nie mam bo firma przelewa pieniadze na konto jakiegos funduszu,ktory calos z gory wyplaca odchadzac na emeryture,czyli ogolnie wszystko jest legalnie wg mnie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
handlowiec

Werk bonus w BE jest wyplacany jako dodatek do najnizszych wynagrodzen, to dodatek z rsz, nie masz werk bonusa= normalnie zarabiasz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×