Skocz do zawartości
Belgia.net

Lustrzanka na raty

Rekomendowane odpowiedzi

rrrrr23

Witam :) 

Chciałabym wziąć aparat na raty, stąd moje pytanie do osób które już tak kupowały. Gdzie najlepiej i najkorzystniej? Co będę potrzebowała? Z góry dzięki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gsx-r

Witam. Ja zrobilem sobie karte Cora ,limit 3000€ ,zero problemow ,raty przewaznie na 10 miesiecy bez odsetek ,do tego bancontact czasami sie przydaje jak potrzeba gotowki przed pierwszym ;) Polecam ,.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rrrrr23

Dziękuje za odpowiedź :)

A co jest potrzebne do wyrobienia tej karty? I na jakiej zasadzie to działa? Jestem kompletnie niezorientowana w takich rzeczach ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gsx-r

Jak ja robilem to w sumie tylko karta Identite ,karta bankowa i to wszystko.Pytaja tylko ile sie zarabia ,ile placi czynszu itp ,oraz inne kredyty czy sie ma ,normalnie trwa to okolo 10 min i jest decyzja ,karte daja od razu  ,ja w ten sam dzien kamere kupilem ,rozlozone na 10 rat i w sumie grosze co miesiac placilem nie wiem kiedy i koniec rat:) A i dobrze po francusku kumac w miare ,lub po flamandzku jezeli w tamtych rejonach mieszkasz ...Ja dalem rade choc wcale nie mowie rewelacyjnie ,mowie jak to mowia "po murzynsku" ale sie dogadalem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gsx-r

A i jeszcze zapomnialem dodac ,ze jezeli masz mniej jak 24 lata musisz miec ostatni fiche de paie do wgladu ...

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×