Skocz do zawartości
Belgia.net

Karetka do porodu

Rekomendowane odpowiedzi

lewek5

Witam. Proszę o poradę, niestety nie posiadam samochodu, a zbliża się termin porodu. Mnóstwo osób odradza wzywać karetkę gdy już się zacznie, a jedynie taksówkę. Nie bardzo rozumiem czemu, dla mnie karetka to karetka, szczególnie w razie komplikacji. Napiszcie proszę czym jechać do szpitala. Pozdrawiam Katarzyna

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
karole3ka

ogólnie za karetkę trzeba płacić bo ubezpieczenie tego nie obejmuje a tutaj to duży wydatek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Filip26

Zależy jak daleko masz do szpitala.Na stronie kasy chorych na pewno jest napisane.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Aneczka001

Ja rownież rodzę za pare dni . I u mnie jest taki problem z karetka ze gdybym ja wezwała to nie zawiezie mnie do tego szpitala w którym chce rodzic... To tez musisz sprawdzić . Najlepiej zapytaj o to swojego ginekologa . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Filou

Karetki sa wzywane w naglych przypadkach, wymagajacych natychmiastowej pomocy medycznej, dlatego wioza do najblizszego szpitala. Ale gdy powiesz ze chcesz tu czy tam, to maja cie zawiezc tam gdzie chcesz. Znam przypadek, gdzie pewien pan z Waterloo zostal zawieziony do Brukseli (sainte Elizabeth) bo tak zazadal.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
malina1199

My o 2 w nocy do mojej teściowej dzwoniliśmy :D. A skoro tyle kosztuje karetka to chyba taniej wyjdzie za taksówkę 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×