Skocz do zawartości
Belgia.net

Wynajem przez agencję mieszkania.

Rekomendowane odpowiedzi

bartekbb

Witam . Mam pytania związane z wynajmem mieszkań przez agencję. Czego żąda agencja do wynajmu mieszkania? Czy muszę być zameldowany żeby wynająć mieszkanie przez agencję? Jakie są koszty prowizji?dziękuję 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kasia1986

Dzień dobry,

mam koszmarny kłopot ze znalezieniem domu! Mimo stałych dochodów na pełen etat nie mogę znaleźć domu - kastingi, wygórowane wymagania itd. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z dobrą i szybko działającą agencją? Pierwszy raz szukam domu dla siebie w Belgii - szukam czegoś blisko francuskich komun. Ludzie, pomóżcie, bo naprawdę nie wiem, jak to jest możliwe, że przychodzę do agencji z kasą w zębach i i tak mogę sobie nią co najwyżej podetrzeć...

Pozdrawiam!

Edytowane przez kasia1986

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kasia1986

Szukam jak najbliżej Brukseli - ale raczej tereny Asse, Merchtem, Wemmel. Jakie agencje - structura, key one, century 21 i wiele innych - wszędzie te same zasady.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wellaflex00

Poszukuje Agencji Nieruchomosci, ktora pomoze mi znalesc mieszkanie- z tym ze najlepiej jakis kontat po polsku.

Ktos cos?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piekloniebo

Witam,

 

Zamierzam za niedługo przenieść się do Belgii i chciałabym się dowieedzieć jakie są koszty wynajmu mieszkania lub pokoju ??? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Michtheset

koszt pokoju okolo 300E koszt mieszkania od 500 plus koszty stale okolo 150 gaz prad woda internet, dodatkowy koszt to 2-3 miesieczna zaliczka, i koszt obowiazkowych ubezpieczen. Te koszty to raczej minimum i od tego startowac mozna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ania24022

Poszukuje domu do wynajęcia w okolicach Wevelgem/Gullegem/Kortrijk jeśli ktoś coś słyszał to proszę o informację.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×